Usta Trader, Bitcoin’e İlişkin Tahminini Açıkladı


Bir kripto para uzmanı ve yatırımcısı, mevcut piyasa düzeltmesine rağmen, ilk 50 kripto para biriminden biri için olumlu bir tahminde bulunuyor.

Credible Crypto olarak tanınan bu uzman, Kaspa’nın (KAS) Kasım ayında rekor seviyeye ulaştıktan sonra daha da yükselebileceğini belirtiyor.

“Şimdiye kadar Bitcoin kadar açık ve yükseliş eğiliminde olan tek altcoin KAS”

kaspa grf 1
kaynak: credible crypto/x

Kaspa, yılı 0,00539 dolarla açtı ve yazı yazılırken %1.746 artışla 0,0995 dolar değerindeydi.

Bu popüler analist, Bitcoin (BTC) hakkında konuşursak, bu ana kripto paranın 32.000 ile 33.000 dolar arasında düşmesinin “oldukça olası olmadığını” söylüyor.

Credible Crypto’ya göre Bitcoin, büyük yükselişlerden önce benzer fiyat hareketleri sergiliyor. Analist, Bitcoin’in yükseliş trendinden önce 11.000 ile 12.000 dolar arasında düşemediğini ve BTC’nin 2020’de 70.000 dolarlık rekor seviyeye yaklaştığını hatırlatıyor.

Credible Crypto, Bitcoin’in 4.000 ile 5.000 dolar arasında düşüşten kaçınarak 2019’da 14.000 dolara fırladığını da ekliyor.

“Önemli olan, her üç senaryonun da benzer bir bağlamda gerçekleşmesidir; yani, bu olaylar genellikle büyük bir yükseliş ivmesinin olduğu ve açık fiyat değişikliklerinin sıkça yaşandığı dönemlerde olmuştur. Bu sefer farklı olabilir mi? Belki. Ama benzer senaryoları tekrar görmeyi bekliyorum.”

bitcoin grf 2
kaynak: credible crypto/x

Bitcoin, bu yazı hazırlanırken 36.204 dolardan işlem görüyordu.

Kripto Para Borsası Binance’de hesap açmak için tıklayın!

Tüm gelişmeleri anlık almak ister misiniz? >>> Hemen TelegramInstagramTiktok, ve X hesaplarımızı takip ederek bildirimleri açın, gelişmelerden ilk siz haberdar olun!

Not: Bu sitede yazılan makale içerikleri tamamen yorum ve analize dayalıdır. Hiç bir şekilde yatırım tavsiyesi değildir.

Bültenimize Katılın

Hemen ücretsiz üye olun ve yeni güncellemelerden haberdar olan ilk kişi olun.

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir