CoinProjesi.com‘da reklam vermek çok kolay! Birbirinden farklı reklam seçenekleri için bizimle hemen iletişim kurabilirsiniz.

Reklam yayınlamak size ne kazandırır?

  1. Coin Projesi aylık 100 binden fazla aylık tekil ziyaretçiyle kripto para ve blokzincir sektöründe kripto para haberciliğinde içerik ekibiyle beraber özgün ve özel haberler üreten bir medya kuruluşudur.
  2. Her türden tanıtım içeriği, profesyonel yazar ekibimizce üretilmektedir. Coin Projesi yayın standartlarına uygun şekilde sizin için özel olarak makale hazırlayabilir.
  3. Sosyal medya erişimi konusunda; InstagramTwitterTelegram ve diğer mecralar dahil farklı platformlardan toplam 10.000+ fazla abone ve takipçi ile yoluna devam etmektedir.

100.000+

Ortalama Aylık Trafik*

250.000+

Ortalama Aylık Gösterim*

10.000+

Sosyal Medya Takipçi Sayısı*

* Değerler aylık olarak güncellenmektedir. Bu veriler CoinProjesi.com Google Analytics Eylül 2021 tarihine aittir.


Ne tarz reklamlar yayınlayabilirsiniz?

Haber İçeriği

Zamana meydan okuyan bir klasik: sponsorlu ve organik yazı. Yayın politikamıza tam uyumlu olarak yazılmış ve üretilmiş, şirketinizle ilgili bir haber veya misyonunuzu anlatan bir makale.

Banner Alanları

Markanızı görünür kılmanın en yaygın ve kolay yoludur. Okuyucu kitlemizin kalitesi düşünülünce bu reklam alanımız markanızı tanıtmanın ve hedef kitlenizi web sitenize yönlendirmenin en iyi yolu olabilir.

Özel Projeler

Size özel hem web sitemizde hem de sosyal medya mecralarımızda farklı projeler üretebilir; röportaj, canlı yayın, sosyal medya etkileşimini yükseltecek projeler gibi içerikler geliştirebiliriz.

Bizimle İletişime Geçin

Reklam vermek için e-posta, telefon veya iletişim formumuzu kullanarak bizimle iletişime geçebilirsiniz.

E-Posta

E-Posta: info@coinprojesi.com