ETH Fiyatı 14 Ayın En Düşük Fiyatı; Yatırımcılar Arasında Aşırı Korku!


fiyat
eth fiyatı 14 ayın en düşük fiyatı; yatırımcılar arasında aşırı korku! 2
  • Aşırı Korku ve Açgözlülük Endeksi, kullanıcıların Ethereum için Aşırı Korku içinde olduğunu gösteriyor.
  • ETH şu anda 1.895.77 $ gibi düşük bir fiyattan işlem görüyor.
  • Analistler daha fazla kayıp öngörüyor gibi görünürken, bazıları Birleşmeyi gerekçe göstererek iyimserliğini koruyor.

Ethereum, Bitcoin’in arkasında hala ikinci konumda olabilir, ancak eğilimler bu altcoin için olumlu görünmüyor. Aşırı Korku ve Açgözlülük Endeksi’ne göre, Ethereum iğnesi, 23 puanla göstergenin Aşırı Korku segmentinde yer almaktadır.

Toplam piyasa değeri 228.139.949.517 dolar olan ETH, şu anda CoinGecko’ya göre ikinci sırada yer alıyor. Bu, ETH’yi BTC‘nin arkasına ve USDT’nin önüne yerleştirir.

Özellikle, son 24 saatte ETH %6,1’lik bir sıçrama gördü. Ancak haftalık rakamlara bakıldığında ETH %7,5 düştü. Daha da kötüsü, aylık düşüşün %32.8’lik bir ruh bunalımıdır. Bu, 14 ayın en düşük seviyesi.

İlgili bir notta, piyasa veri platformu Santiment geçen hafta, Ethereum’un hafta sonu boyunca “önemli ölçüde düşük” bir kâr-zarar işlem oranı gösterdiğini tweetledi. Analistler, bunun düşük fiyatının bir nedeni olabileceğini söylüyor.

Bir başka endişe verici eğilim, önceki 650.000’den mevcut 450.000’e düşen günlük aktif adreslerdeki düşüş.

Son 24 saatte ETH ayrıca 12.118.486.311$ işlem hacmi gördü. Yazma sırasında, ETH şu anda 1.895.77 dolardan işlem görüyor. Bir bakış açısına göre, Ethereum’un tüm zamanların en yüksek seviyesi, 2021 yılının Kasım ayında ulaştığı 4.878.26 dolardı.

Bununla birlikte, popüler madeni para için gelecek kasvetli görünmüyor. Kullanıcıların sabırsızlıkla beklediği önemli bir güncelleme Birleştirme. Bu, Ethereum ana ağının, işaret zinciri hisse kanıtı sistemi ile birleşeceği zamandır. Ethereum ekibi, “Bu, Ethereum için çalışma kanıtının sonunu ve hisse kanıtına tam geçişi işaret edecek” diyor.

Kripto Para Borsası Binance’de hesap açmak için tıklayın!

Tüm gelişmeleri anlık almak ister misiniz? >>> Hemen TelegramInstagramTwitter, ve Tiktok hesaplarımızı takip ederek bildirimleri açın, gelişmelerden ilk siz haberdar olun!

Not: Bu sitede yazılan makale içerikleri tamamen yorum ve analize dayalıdır. Hiç bir şekilde yatırım tavsiyesi değildir.

Bültenimize Katılın

Hemen ücretsiz üye olun ve yeni güncellemelerden haberdar olan ilk kişi olun.

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir