Solana Ayı Piyasasına Meydan Okuyor, Kısa Sürede 122 Dolara Çıkmaya Hazırlanıyor!


coinprojesi.com solana 1068x684 hhqd
solana ayı piyasasına meydan okuyor, kısa sürede 122 dolara çıkmaya hazırlanıyor! 3
  • SOLANA yakında 122 doları görebilir.
  • SOL, pazarın ilk 10 sırasını koruyor.
  • SOLANA binin üzerinde projeye sahiptir.

Yüksek düzeyde ölçeklenebilir blok zinciri Solana, piyasadaki en iyi 10 kriptodan biri olarak konumunu koruyor. Şu anda SOL, 24 saatlik işlem hacmi 2,1 milyar doları aşan yaklaşık 32 milyar dolarlık büyük bir piyasa değerine sahip. Kriptonun şu anda sahip olduğu bu piyasa kaynakları, SOL‘un uzayda en üst sıralarda kalmasını sağlıyor.

Ayrıca SOLANA, ekosisteminde her geçen gün proje sayısını artırmaya devam ediyor. Bunun nedeni, yeni başlayanlara projelerine başlamak için sorunsuz bir yol sunan blok zinciridir. Bugün SOLANA, platformunda binin üzerinde farklı kripto ağına sahiptir.

coinprojesi.com solana 1024x615 1
solana ayı piyasasına meydan okuyor, kısa sürede 122 dolara çıkmaya hazırlanıyor! 4

Piyasa durumu açısından, kripto, düşüş piyasasına karşı stratejik olarak konumunu savunmaya devam ediyor. Kesin olmak gerekirse, SOL konumunu Fibonacci altın oran seviyesi olan 0,618’in üzerinde, bir yükseliş trendi pozisyonunda tutuyor. SOL bu momentumu korursa, kripto pozisyonunu daha da ilerletebilir ve 0.38 ile 0.23 arasındaki Fibonacci seviyelerini kırabilir. Bunu yaparsa, SOL 108 dolarlık yüksek fiyata ulaşabilir ve onu 122 dolarlık yükseliş fiyatına yönlendirebilir.

Bununla birlikte, SOL bu eğilimi sürdüremezse, kripto fiyatı mevcut konumundan çıkabilir. Kısacası, SOL fiyatı düşebilir. Fibonacci altın seviyesi olan 0.618’in altına düşebilir. Dolayısıyla, bu olay, ağdaki tüccarları ve yatırımcıları arasında FUD’yi tetikleyebilir.

Yazma sırasında, SOL +%3,2’lik 7 günlük büyüme oranıyla 90$’lık makul bir fiyatla işlem görüyor.

Kripto Para Borsası Binance’de hesap açmak için tıklayın!

Tüm gelişmeleri anlık almak ister misiniz? >>> Hemen TelegramInstagramTwitter, ve Tiktok hesaplarımızı takip ederek bildirimleri açın, gelişmelerden ilk siz haberdar olun!

Not: Bu sitede yazılan makale içerikleri tamamen yorum ve analize dayalıdır. Hiç bir şekilde yatırım tavsiyesi değildir.

Bültenimize Katılın

Hemen ücretsiz üye olun ve yeni güncellemelerden haberdar olan ilk kişi olun.

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir