Anthony Scaramucci, Bitcoin ve Ethereum İçin Tahminini Açıkladı


SkyBridge Capital’in CEO’su Anthony Scaramucci, Bitcoin (BTC) ve Ethereum (ETH) gibi kripto para birimlerinin, Federal Rezerv’in politikasındaki olası değişimlerin tetikleyeceği bir yükseliş dalgasının eşiğinde olduğunu tahmin ediyor.

Scaramucci Bloomberg Television ile yaptığı son röportajda, Fed’in faiz oranlarını yükseltme eğiliminde olduğuna ve bu durumun risk içeren varlıkların üzerindeki baskıyı azaltacağına inanıyor.

bitcoin ethereum
anthony scaramucci, bitcoin ve ethereum i̇çin tahminini açıkladı 2

Fed’in gelecek yılın başlarında faiz oranlarını düşürmeye başlayacağını da öngörüyor.

Scaramucci şunları söyledi:

“Fed’in faiz artışı sürecini sonlandırdığını düşünüyorum. Enflasyon verilerinin son derece olumlu olduğuna inanıyorum ve bu verilerin önümüzdeki dönemde daha da iyileşeceğini tahmin ediyorum. Bu durum hisse senetleri ve diğer varlıklar için oldukça olumlu olacak.

Amerikalılar Noel’de ne istiyor? Düşük faizli ev kredileri. Şu an ABD’deki konut piyasasına baktığınızda, piyasanın oldukça durgun olduğunu görebilirsiniz. Fed’in bu duruma yanıt vereceğini düşünüyorum ve ilk çeyreğin sonuna kadar faiz indirimlerine tanık olacağımızı öngörüyorum. Bu genel varlık fiyatları için oldukça olumlu bir gelişme.”

Scaramucci ayrıca, Bitcoin, Ethereum ve diğer dijital varlıkların yakın gelecekte daha yüksek bir eğilime sahip olacağını belirtiyor. Bunun, ABD Menkul Kıymetler ve Borsa Komisyonu’nun (SEC) bir spot Bitcoin borsa yatırım fonunu (ETF) onaylamasının tetikleyeceğini düşünüyor.

“Eğer bu onay gerçekleşirse, Bitcoin için büyük bir talep artışı bekliyorum. Ayrıca, Bitcoin’in arzının Nisan ayında yarıya düşürülmesi bekleniyor. Daha düşük arz ve artan talep ile Bitcoin, Ethereum ve diğer bazı kripto para birimlerinin fiyatlarının artacağını öngörüyoruz.

Bu nedenlerle, portföyümüzü uzun vadeli tutmayı planlıyoruz. Bu, bizim için ciddi bir yatırım ve bu durumdan memnunuz. Bu, makroekonomik bir stratejidir. Yılın başındaki Silikon Vadisi Bankası krizini hatırlarsanız, Bitcoin oldukça dayanıklıydı.”

Kripto Para Borsası Binance’de hesap açmak için tıklayın!

Tüm gelişmeleri anlık almak ister misiniz? >>> Hemen TelegramInstagramTiktok, ve X hesaplarımızı takip ederek bildirimleri açın, gelişmelerden ilk siz haberdar olun!

Not: Bu sitede yazılan makale içerikleri tamamen yorum ve analize dayalıdır. Hiç bir şekilde yatırım tavsiyesi değildir.

Bültenimize Katılın

Hemen ücretsiz üye olun ve yeni güncellemelerden haberdar olan ilk kişi olun.

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir