Kripto Devi Coinbase, Listelenmek İçin İncelenen 50 Altcoin Listesini Açıkladı!


kripto
kripto devi coinbase, listelenmek i̇çin i̇ncelenen 50 altcoin listesini açıkladı! 2

Kripto borsası devi Coinbase, 2022’nin ikinci çeyreğinde potansiyel olarak listeleyeceği düzinelerce dijital varlığı duyuruyor.

1 Nisan’dan 30 Haziran’a kadar Coinbase, 45 Ethereum (ETH) tabanlı token ve beş Solana (SOL) tabanlı token listelemeyi düşündüğünü söyledi.

Kripto borsası, yeni varlık listelerinde şeffaflığı artırmak için bilgileri önceden sağladığını söylüyor.

“Hemen başlayarak ve mümkün olduğunca fazla bilgi simetrisi sağlayarak şeffaflığı artırma çabasının bir parçası olarak Coinbase, bu blog gönderisini 2022’nin ikinci çeyreğinde listelenmek üzere incelenen varlıkları iletmek için bir pilot olarak kullanacak.”

Coinbase’in listelemeyi düşündüğü Ethereum tabanlı tokenler arasında, rakip kripto borsaları Binance ve Gemini – Binance USD (BUSD) ve Gemini Dollar (GUSD) tarafından desteklenen sabit paralar yer alıyor.

Listeleme için dikkate alınan bir diğer önemli Ethereum tabanlı altcoin, merkezi olmayan finans platformu Coin98’in (C98) yerel tokenidir.

Coinbase tarafından listelenmesi düşünülen Solana blok zincirine dayalı dikkate değer dijital varlıklardan biri, yaşam tarzı kripto projesi STEPN’in (GMT) yardımcı tokenidir.

GMT’nin başlangıçta 0,01 $ olarak listelendiği Mart ayının başından bu yana, yaşam tarzı kripto projesinin hizmet tokeni, büyük ölçüde tahterevalli pazarında %22.000’in üzerinde artış göstererek öne çıktı. GMT, yazı yazılırken 2,25 dolardan işlem görüyor.

İkinci çeyrekte listelenmesi düşünülen tokenlerin çoğu nispeten bilinmiyor ve düşük piyasa değerine sahip.

Coinbase’in listelemeyi düşündüğü 50 Ethereum ve Solana tabanlı belirteçlerin listesi, kripto borsasının “daha fazla, genellikle yeni oluşturulan varlıkları veya ek ile gelebilecek daha az bilinen jetonları getireceğini” açıklamasından bu yana bir aydan biraz fazla bir süre geçti. daha yüksek fiyat dalgalanmaları ve artan emir iptalleri dahil olmak üzere ticaret riskleri”.

Şu anda Coinbase, yaklaşık 168 kripto varlığını desteklemektedir.

Kripto Para Borsası Binance’de hesap açmak için tıklayın!

Tüm gelişmeleri anlık almak ister misiniz? >>> Hemen TelegramInstagramTwitter, ve Tiktok hesaplarımızı takip ederek bildirimleri açın, gelişmelerden ilk siz haberdar olun!

Not: Bu sitede yazılan makale içerikleri tamamen yorum ve analize dayalıdır. Hiç bir şekilde yatırım tavsiyesi değildir.

Bültenimize Katılın

Hemen ücretsiz üye olun ve yeni güncellemelerden haberdar olan ilk kişi olun.

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir