Bir Altcoin, Kripto Piyasalarının Geri Kalanı Durgunlaşırken Birkaç Gün İçinde %170 Patladı


altcoin
bir altcoin, kripto piyasalarının geri kalanı durgunlaşırken birkaç gün i̇çinde %170 patladı 2

Binance Smart Chain‘de (BSC) başlatılan merkezi olmayan bir finans (DeFi) kripto varlığı, daha geniş pazarlar yatay ticaret yaparken bile yükseliyor.

Xido Finance (XIDO), likidite sağlayıcılarına getiri-çiftçilik teşvikleri sunan, 100.000.000 XIDO jetonunun sınırlı arzına sahip otomatik bir piyasa yapıcıdır (AMM).

AMM projesinin teknik incelemesine göre,

“XIDO Finance, verim çiftçiliği teşvikleri olan, darphanesiz ve benzersiz bir token dağıtım tasarımına sahip, merkezi olmayan bir AMM’dir.

XIDO Finance, bir yönetim katmanı ekleyen ve yeni bir jeton basmadan kendi kendini idame ettiren havuzlara ve çiftliklere güç sağlayan XIDO jetonu tarafından desteklenmektedir.”

Proje, XIDO tokeninin geçen Haziran ayında piyasaya sürülmesi ve yoğun bir düzeltme yapmadan önce 481 dolarla zirve yapmasıyla 2020’nin üçüncü çeyreğinde başladı.

Xido Finance, amacının “tamamen şeffaf, topluluğa ait ve açık kaynaklı bir oracle platformunun oluşturulmasını sağlamak” olduğunu söylüyor.

Xido kısa süre önce yerel tokeninin Binance Coin (BNB) ticaret çiftindeki PancakeSwap (CAKE) borsasında mevcut olduğunu tweetledi.

Xido Finance, 3 Mart’tan başlayarak birkaç adımda yükselmeden önce aylardır yatay işlem görüyordu.

Altcoin, 48 saat içinde 5,57 dolardan 15 doların üzerine çıkarak neredeyse üç katına çıktı. XIDO, yazı yazılırken 15,00 $ olarak fiyatlandırılmaya devam ediyor.

Kripto Para Borsası Binance’de hesap açmak için tıklayın!

Tüm gelişmeleri anlık almak ister misiniz? >>> Hemen TelegramInstagramTwitter, ve Tiktok hesaplarımızı takip ederek bildirimleri açın, gelişmelerden ilk siz haberdar olun!

Not: Bu sitede yazılan makale içerikleri tamamen yorum ve analize dayalıdır. Hiç bir şekilde yatırım tavsiyesi değildir.

Bültenimize Katılın

Hemen ücretsiz üye olun ve yeni güncellemelerden haberdar olan ilk kişi olun.

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir