Kurumlar Piyasa Rallisinden Sonra Kâr Aldı, Ancak Solana (SOL) ve Cardano (ADA) Dirençli Kaldı: CoinShares


piyasa
kurumlar piyasa rallisinden sonra kâr aldı, ancak solana (sol) ve cardano (ada) dirençli kaldı: coinshares 3

Önde gelen bir dijital varlık yöneticisi, kurumsal kâr almanın geçen hafta kripto yatırım ürünlerinde ağır çıkışlara yol açtığını söylüyor.

En son Dijital Varlık Fonu Akışları Haftalık raporunda CoinShares, geçen haftaki 134 milyon dolarlık ağır çıkışların, önceki haftanın piyasa değeri değerlenmesinin bir sonucu olduğunu öne sürüyor.

“Dijital varlık yatırım ürünlerinde geçen hafta toplam 134 milyon ABD doları tutarında çıkış görüldü ve bu yıl bu yılın ikinci en büyük haftalık çıkışı oldu. Çıkışlar, hem Avrupa’da (%39) hem de Amerika’da (%61) sağlayıcılar arasında geniş tabanlıydı…

Geçen haftaki fiyat artışının, yatırımcıları geçen hafta kar elde etmeye sevk etmiş olabileceğine inanıyoruz.”

coinprojesi.com hfdgfhgkb
kurumlar piyasa rallisinden sonra kâr aldı, ancak solana (sol) ve cardano (ada) dirençli kaldı: coinshares 4

Pazar paylarıyla birlikte, önde gelen dijital varlıklar Bitcoin (BTC) ve Ethereum (ETH) üzerine odaklanan kurumsal yatırım ürünleri, sırasıyla 132 milyon dolar ve 15 milyon dolar ile geçen hafta en ağır çıkışları yaşadı.

Ethereum ve XRP hariç altcoinlere odaklanan kurumsal yatırım ürünleri, geçen hafta küçük girişler yaşadı. Birden çok altcoine odaklanan çok varlıklı yatırım ürünleri, beş milyon girişten yararlandı. Solana (SOL) odaklı ürünler de 3,7 milyon dolar kazandırarak iyi bir hafta geçirdi. Cardano (ADA) dijital yatırım ürünleri aynı dönemde 1 milyon dolar aldı.

Litecoin (LTC), Polkadot (DOT) ve Tron’a (TRX) yönelik Altcoin yatırım ürünleri de geçen hafta sırasıyla 0,6 milyon dolar, 0,4 milyon dolar ve 0,1 milyon dolar tutarında pozitif akışlar kaydetti.

Kripto Para Borsası Binance’de hesap açmak için tıklayın!

Tüm gelişmeleri anlık almak ister misiniz? >>> Hemen TelegramInstagramTwitter, ve Tiktok hesaplarımızı takip ederek bildirimleri açın, gelişmelerden ilk siz haberdar olun!

Not: Bu sitede yazılan makale içerikleri tamamen yorum ve analize dayalıdır. Hiç bir şekilde yatırım tavsiyesi değildir.

Bültenimize Katılın

Hemen ücretsiz üye olun ve yeni güncellemelerden haberdar olan ilk kişi olun.

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir