Kripto Stratejisti Bir Ethereum Rakibine Tüm Zamanların En Yüksek Seviyesinin Geldiğini Söyledi, Diğer İki Altcoin’de Geri Çekilme Öngörüyor!


kripto
kripto stratejisti bir ethereum rakibine tüm zamanların en yüksek seviyesinin geldiğini söyledi, diğer i̇ki altcoin'de geri çekilme öngörüyor! 3

Popüler bir kripto tüccarı, bir akıllı sözleşme platformunun önümüzdeki birkaç hafta içinde tüm zamanların en yüksek seviyesine fırlayabileceğini düşünüyor.

Takma adlı kripto analisti Altcoin Sherpa, 172.500 Twitter takipçisine Near Protocol‘ün yerel tokeni NEAR‘ın tüm zamanların en yüksek seviyesine geçmeden önce hala fiyatta düşme şansı olduğunu söylüyor.

coinprojesi.com wsdfc
kripto stratejisti bir ethereum rakibine tüm zamanların en yüksek seviyesinin geldiğini söyledi, diğer i̇ki altcoin'de geri çekilme öngörüyor! 4

Yakın Protokol, piyasa değerine göre 17. sıradaki kripto varlığı, son birkaç gün içinde yaklaşık %1.7 düşüşle, yazı yazılırken 16.11 dolardan işlem görüyor. Altcoin Sherpa, token için 14 doların “harika bir giriş olacağını” söylüyor.

Analist, başka bir Ethereum (ETH) rakibi Avalanche (AVAX) üzerinde daha az yükseliş gösteriyor. Altcoin Sherpa, AVAX‘ın üstel hareketli ortalamasına bakarken beklentilerini “ağır” bir şekilde düşük performans gösterdiğini söyledi.

Avalanche, yazı yazılırken 75.87 dolardan işlem görüyor. Piyasa değerine göre 10. sıradaki kripto varlığı, son yedi gün içinde %17’den fazla düştü.

Altcoin Sherpa da Zilliqa’da (ZIL) düşüşte. Zilliqa blok zinciri, kuruluşlara kurumsal iş operasyonlarını yürütmede yardımcı olur.

ZIL analisti diyor ki,

“Bence bu, [dürüst olmak gerekirse] kısa sürede sekerek, geç şortların berbat olmasını bekliyor; Bununla birlikte, eğilimin hala düşüş eğiliminde olduğunu düşünüyorum. Dikkat ederseniz, bunu her iki şekilde de oynayabilirsiniz ve uzun yakında/kapanır ve ayrıca 0.13-0.14 dolar civarında kısa da oynayabilirsiniz. Ben şort ararım.”

Zilliqa‘nın yerel tokeni ZIL, yazı yazılırken 0,106162 dolardan işlem görüyor. Piyasa değerine göre 77. sıradaki kripto varlığı geçen hafta %16’dan fazla düştü.

Kripto Para Borsası Binance’de hesap açmak için tıklayın!

Tüm gelişmeleri anlık almak ister misiniz? >>> Hemen TelegramInstagramTwitter, ve Tiktok hesaplarımızı takip ederek bildirimleri açın, gelişmelerden ilk siz haberdar olun!

Not: Bu sitede yazılan makale içerikleri tamamen yorum ve analize dayalıdır. Hiç bir şekilde yatırım tavsiyesi değildir.

Bültenimize Katılın

Hemen ücretsiz üye olun ve yeni güncellemelerden haberdar olan ilk kişi olun.

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir