Kripto Analisti Benjamin Cowen, Milyarder Bitcoin Balinalarının BTC İçin Bir Sonraki Dipte Yükselebileceğini Söyledi!


coinprojesi.com askdja
kripto analisti benjamin cowen, milyarder bitcoin balinalarının btc i̇çin bir sonraki dipte yükselebileceğini söyledi! 2

Popüler bir kripto analisti, önde gelen kripto varlığının bir sonraki yükselişini ölçmek için en zengin Bitcoin (BTC) sahiplerinin ne yaptığına bakıyor.

Yeni bir strateji oturumunda Benjamin Cowen, 721.000 abonesine, geçmişte piyasa dipleri olarak adlandırdıkları bilindiği için en büyük BTC cüzdanlarını takip ettiğini söylüyor.

“Bu cüzdanları yakından takip ediyorum çünkü daha önce dipleri işaretlemişlerdi. Piyasaya ilk ne zaman girdiklerine bakarsanız, bu cüzdanların birçoğunun ilk [girişlerini] 2018 yılının Aralık ayında gördüğünü görebilirsiniz…

Bu dibi işaretledi. Altta çok fazla Bitcoin transfer edildi.”

Grafik gurusu, başlangıçta varlıklarına eklemenin yanı sıra, bu kripto balinalarının geçen yaza kadar 2019 ve 2020 boyunca çoğunlukla sessiz kaldığını söylemeye devam ediyor.

“Temmuz 2021’e kadar 31 bin dolar civarında hiçbir şey yapmadılar…

Tam dip değil ama yeterince yakın.”

Cowen, piyasa gözlemcilerinin gelecekte büyük alımlar yapan zengin Bitcoin oyuncularını görmelerinin dikkate değer olabileceğini söyleyerek sözlerini sonlandırıyor.

“Bence bunları takip etmek ilginç çünkü bir gün piyasa nispeten olaysız görünüyorsa veya bir tür satış görürseniz ve sonra bu cüzdanların başka bir büyük alımla geldiğini görürseniz, belki bu alınması gereken bir şeydir. Notu.

Bence izlenmeye değer şeylerden biri. Balinaları takip etmek ilginç, balinaların ne yaptığını görün.”

Kripto Para Borsası Binance’de hesap açmak için tıklayın!

Tüm gelişmeleri anlık almak ister misiniz? >>> Hemen TelegramInstagramTwitter, ve Tiktok hesaplarımızı takip ederek bildirimleri açın, gelişmelerden ilk siz haberdar olun!

Not: Bu sitede yazılan makale içerikleri tamamen yorum ve analize dayalıdır. Hiç bir şekilde yatırım tavsiyesi değildir.

Bültenimize Katılın

Hemen ücretsiz üye olun ve yeni güncellemelerden haberdar olan ilk kişi olun.

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir