Tether (USDT), Analitik Firmasına Göre Kripto İçin Büyük Hareketlerin Geldiğini İma Ediyor – İşte Nedeni!


coinprojesi.com usdt 2
tether (usdt), analitik firmasına göre kripto i̇çin büyük hareketlerin geldiğini i̇ma ediyor – i̇şte nedeni! 4

Önde gelen bir kripto analiz firması, artan Tether (USDT) aktivitesinin, genel kripto pazarları için ufukta büyük fiyat hareketi anlamına gelebileceğini söylüyor.

Yeni bir tweet’te Santiment, geçen Perşembe ve Cumartesi’nin ağda etkileşime giren USDT aktif adresleri açısından 2022’nin en büyük iki günü olduğunu belirtiyor.

coinprojesi.com sajdna
tether (usdt), analitik firmasına göre kripto i̇çin büyük hareketlerin geldiğini i̇ma ediyor – i̇şte nedeni! 5

Analitik firmasına göre, stabilcoin aktivite artışının kripto için yükseliş mi yoksa düşüş mü olacağı henüz belli değil.

“Tarihsel olarak, kademeli olarak yükselen aktif adresler yükselişte. Aynı anda devasa bir artış kümesi, biraz daha fazla oynaklık göstergesi olabilir.”

Santiment ayrıca, hafta sonu ortalama Bitcoin (BTC) döviz fonlama oranlarının, tüccarların piyasa değerine göre önde gelen kripto varlığına uzun pozisyonlar yerleştirdiğini gösterdiğine dikkat çekiyor.

Kripto analitik firmasının açıkladığı gibi, bu Pazar günü BTC‘nin fiyat düşüşüne karşılık geldi:

“Fonlama oranları, tüccarların genellikle ani fiyat düzeltmelerine yol açan kaldıraç özlemi çektiğini belirlemede değerliydi.”

coinprojesi.com sdukfjha
tether (usdt), analitik firmasına göre kripto i̇çin büyük hareketlerin geldiğini i̇ma ediyor – i̇şte nedeni! 6

Bitcoin, Cumartesi günü 42.240 $ ‘lık yerel bir zirveye ulaştıktan sonra yazı yazarken 41.950,00 $’ dan işlem görüyor. Piyasa değerine göre en üst sıradaki kripto varlığı, bir hafta önce fiyatlandırıldığı yerden %4’ten fazla arttı.

Kripto Para Borsası Binance’de hesap açmak için tıklayın!

Tüm gelişmeleri anlık almak ister misiniz? >>> Hemen TelegramInstagramTwitter, ve Tiktok hesaplarımızı takip ederek bildirimleri açın, gelişmelerden ilk siz haberdar olun!

Not: Bu sitede yazılan makale içerikleri tamamen yorum ve analize dayalıdır. Hiç bir şekilde yatırım tavsiyesi değildir.

Bültenimize Katılın

Hemen ücretsiz üye olun ve yeni güncellemelerden haberdar olan ilk kişi olun.

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir