Analist, Yeni Ethereum Tabanlı Kripto Varlığı ve En İyi ETH Rakibi için Destansı Rallileri Tahmin Ediyor!


coinprojesi.com sdljfnmsa
analist, yeni ethereum tabanlı kripto varlığı ve en i̇yi eth rakibi için destansı rallileri tahmin ediyor! 4

Yakından takip edilen bir kripto stratejisti, bir çift altcoin projesi için güçlü mitingler öngörüyor.

Sahte analist Altcoin Sherpa, 170.000 Twitter takipçisine akıllı sözleşme platformu Algorand’ın (ALGO) şu anki 0,81 $ değerinden neredeyse %60 arttığını gördüğünü söyledi.

“ALGO şu ana kadar iyi görünüyor ve bu destek alanından uzaklaşmaya devam ediyor.”

image 15
Source: Altcoin Sherpa/Twitter

Altcoin Sherpa, ALGO’da kısa vadeli yükseliş eğiliminde olsa da, Ethereum rakibinin hedefini 1,29 $’da tuttuktan sonra düşüş trendine devam etmesini bekliyor.

Sıradaki, Altcoin Sherpa’nın dibe vurma sürecinde olduğunu söylediği yeni Ethereum tabanlı NFT pazarı LookRare (RARE).

“Hala bu pozisyonda, A&E [Adem ve Havva] geri dönüşünün oynamasını bekliyorum. Muhtemelen 3 dolarla bitmiş olacağım. 200 EMA [üstel hareketli ortalama] 4 saatlik direnç olarak hareket ediyor; Bence bunu satın almadan önce 1,80 doların [desteklemek için] çevrilip çevrilemeyeceğini görmek için beklemek en iyisi.”

image 8
Source: Altcoin Sherpa/Twitter

Yazma sırasında, LOOKS 1.80 $ karşılığında el değiştiriyor.

Kripto stratejisti, önde gelen akıllı sözleşme platformu Ethereum’un (ETH) fiyat hareketini de takip ediyor. Altcoin Sherpa’ya göre, ETH tekrar tekrar daha düşük zirveler kurduktan sonra yüksek zaman dilimlerinde hala düşüş eğiliminde görünüyor. Ancak, Ethereum kilit bir direnç alanını ele geçirmeyi başarırsa tutumunu değiştireceğini söylüyor.

“Ethereum için fikrimi değiştirmeme izin verecek bir şey, bu 3.050 dolarlık seviyenin kırılmasıdır. Bu noktada, daha yüksek bir yüksek argümanınız ve ardından daha yüksek bir dip noktanız var… Sonuç olarak, bu 3.300 dolarlık alan gerçekten kırılırsa, bu gerçekten çok güçlü çünkü o noktada net olarak daha yüksek dipleriniz ve daha yüksek zirveleriniz var.”

Kripto Para Borsası Binance’de hesap açmak için tıklayın!

Tüm gelişmeleri anlık almak ister misiniz? >>> Hemen TelegramInstagramTwitter, ve Tiktok hesaplarımızı takip ederek bildirimleri açın, gelişmelerden ilk siz haberdar olun!

Not: Bu sitede yazılan makale içerikleri tamamen yorum ve analize dayalıdır. Hiç bir şekilde yatırım tavsiyesi değildir.

Bültenimize Katılın

Hemen ücretsiz üye olun ve yeni güncellemelerden haberdar olan ilk kişi olun.

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir