Burn Portal’ın Lansmanından Bu yana SHIB’nin Cansız Performansı!


shib
burn portal'ın lansmanından bu yana shib'nin cansız performansı! 5
  • Son 65 gün içinde, SHIB sürekli bir düşüş gördü.
  • SHIB’nin düşüşünü daha da kanıtlayan, meme madeni parasının piyasa değerinin yaklaşık 65 gün önce 13.36 milyar dolarda kalmasıdır.
  • Veriler ayrıca, SHIB’nin devam eden yanmasının kriptonun performansını etkilemediğini de gösteriyor.

23 Nisan’da Shiba Inu Ekosistemi, jeton fiyatını artırmak için kıtlığını artırmak için dolaşımdaki Shiba Inu (SHIB) arzını azaltmak nihai hedefi olan bir yanan portal başlattı.

Ne yazık ki, son ayı piyasası işlere bir anahtar attığından, işler tam olarak meme madeni para için planlanmadı.

Son 65 gün içinde, SHIB sürekli bir düşüş gördü. Yanan portal Nisan ayında başlatıldığında, SHIB yaklaşık 0.000024 dolar değerindeydi, ancak şu anda SHIB, CoinMarketCap’e göre 0.00001096 dolardan işlem görüyor.

SHIB‘nin düşüşünü daha da kanıtlayan, meme madeni parasının piyasa değerinin yaklaşık 65 gün önce 13.36 milyar dolarda kalmasıdır. Bugün itibariyle, 6,02 milyar dolar seviyesinde bulunuyor.

coinprojesi.com shib 3
burn portal'ın lansmanından bu yana shib'nin cansız performansı! 6

SHIB‘nin Göreceli Destek Endeksi (RSI) de son 60 gün içinde 50 tarafsız bölgenin altında kaldı, ancak meme madeni para 21 Haziran’da çapraz geçiş girişiminde bulunduğunda biraz rahatlama gördü.

Veriler ayrıca, SHIB‘nin devam eden yanmasının kriptonun performansını etkilemediğini de gösteriyor. 27 Haziran’da ağdaki aktif kullanıcı sayısı %90 oranında düştü.

coinprojesi.com shib 1 1
burn portal'ın lansmanından bu yana shib'nin cansız performansı! 7

SHIB için ağ büyümesi de cansız oldu. Santient’ten gelen veriler, ağda günlük olarak oluşturulan yeni adreslerin miktarının 12 Mayıs’tan bu yana %200’den fazla düştüğünü gösteriyor.

coinprojesi.com shib 2 1
burn portal'ın lansmanından bu yana shib'nin cansız performansı! 8

Tüm bunlara ek olarak, SHIB‘nin sosyal hacmi de yaklaşık %87 oranında düştü. Bununla birlikte, SHIB‘nin sosyal hakimiyeti bir miktar büyüme göstermiştir.

Kripto Para Borsası Binance’de hesap açmak için tıklayın!

Tüm gelişmeleri anlık almak ister misiniz? >>> Hemen TelegramInstagramTwitter, ve Tiktok hesaplarımızı takip ederek bildirimleri açın, gelişmelerden ilk siz haberdar olun!

Not: Bu sitede yazılan makale içerikleri tamamen yorum ve analize dayalıdır. Hiç bir şekilde yatırım tavsiyesi değildir.

Bültenimize Katılın

Hemen ücretsiz üye olun ve yeni güncellemelerden haberdar olan ilk kişi olun.

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir