En İyi Kripto Analisti, Bu Kripto NFT’lerinin 2022’de Satın Alınmasını Tavsiye Ediyor!


nft
en i̇yi kripto analisti, bu kripto nft'lerinin 2022'de satın alınmasını tavsiye ediyor! 2
  • Kripto para analisti Lark Davis, 2022’de değeri on kata kadar artabilecek yeni bir NFT seçimini paylaştı.
  • Önerileri, kripto pazarındaki genel düşüşe rağmen NFT’lerin yükseldiği bir zamanda geliyor.

Satın almadan önce, NFT’lerin çok riskli bir yatırım türü olduğunu hatırlamakta fayda var. NFT’nin likiditesi çok düşük olabilir, bu nedenle kendileri yüksek riskli varlıklar olan altcoinlere yatırım yapmakla aynı şey değildir. Bu yüzden NFT satın almadan önce kendi araştırmanızı yapın.

Bugünün seçiminde Lark, dikkatinizi oyun NFT’lerine çekmek istiyor. Oyun pazarının kendisi çok hızlı büyüdüğü için, bu oyunların NFT’lerine yatırım yapmak büyük karlar getirebilir. Lark, karı maksimize etmek için erken erişimde olan veya henüz piyasaya sürülmemiş NFT oyunlarına yatırım yapmanız gerektiğini savunuyor. Örnek olarak Axie’yi kullanarak, NFT oyunlarında ne kadar kar elde edilebileceğini görebilirsiniz.

Tennis Champs

Tennis Champs heyecan verici oynanış, benzersiz NFT karakterleri ve $JRX kazanmak için canlı turnuvalar içeren rekabetçi bir çok oyunculu oyundur. Tenis oynamak hiç bu kadar kolay olmamıştı! Ancak gerçek bir tenis şampiyonu olduğunuzu kanıtlamak için dikkatli bir zamanlama ve konumlandırma gerekir.

Karakterinizi kendinize ait kılmak için farklı istatistiklere, oyun tarzlarına ve görünüşlere sahip NFT karakterlerini seçin. Rakibinizi yıpratmak için oynarken dayanıklılığınızı ve isabetliliğinizi yönetin. $JRX ödülleri için kazanın, seviye atlayın ve premium turnuvalara erişin.

Bu oyna-kazan oyunu muazzam bir kâr potansiyeline sahiptir. NFT fiyatı 0.133ETH’den başlıyor. Oyuncular tenis oynamak için NFT karakterleri satın alırlar. Şu anda ön satışta 3.000 karakter var, bu yüzden bu oyun ilginizi çekiyorsa, satın alma işleminizde acele edin. NFT sahipleri ayrıca gelecekteki NFT bırakma ayrıcalıklarına, meta veri tabanına erişim ve oyun avantajlarına sahip olacaklar.

Avarik saga

Lark Davis’in listesindeki ikinci oyun, çok oyunculu bir çevrimiçi rol yapma oyunu olan Avarik destan. Bu oyun Asya bölgesindeki oyunculara, özellikle de Lark’a göre muazzam kâr potansiyeline sahip Endonezya’daki mobil pazara odaklanıyor. Oyunda savaşacağınız NFT karakterlerini satın alabilirsiniz. Fiyatlar 0.088ETH’den başlıyor

Avarik Saga, her biri 400’den fazla benzersiz elle çizilmiş özelliğin benzersiz bir kombinasyonu olan 4 çatışan gruptan Şövalyeleri, Okçuları ve Büyücüleri betimleyen 8.888 üretken NFT kişilik bir kroniktir.

Savaş, bir zamanlar müreffeh olan Avarik krallığını bir şiddet ve umutsuzluk ülkesine parçaladı. Ve şimdi, fraksiyonlarını zafere götürmek için yakında ortaya çıkacak ve sonunda alıngan Ignis, yardımsever Terra, akışkan Glacia ve mistik Tenebris arasındaki bitmek bilmeyen savaşları sona erdirecek bir kahraman hakkında fısıltılar var.

NYAN Heroes

Listedeki bir diğer oyun ise NYAN Heroes. Bu, oyuncuların kediler mech’leri tarafından pilot olarak savaştığı Battle Royale. Oyun, bu tür projelere çok uygun olan ve hızla popülerlik kazanan Solana blok zinciri üzerine inşa edilmiştir. NYAN Heroes’da NFT’nin başlangıç ​​fiyatı 9.5 SOL’dir. Bu, Averick veya Tennis Champs’in NFT’sinden çok daha pahalıdır, ancak Japon anime tarzı bu günlerde oldukça popüler olduğu için bu oyunun da büyük bir potansiyeli var ve Battle Royale de öyle.

Nekovia bir zamanlar dünyanın en büyük uygarlığıydı. Yüzyıllarca süren barış, zenginlik ve teknolojik ilerlemeden sonra, vatandaşları olan Nyanlar kibirli ve kayıtsız hale geldi. Sürdürülebilirlik pahasına ilerleme kaydettiler. Şehirleri ve teknolojileri, üretilebileceklerinden daha fazla enerji tüketmeye başladı. Buna karşılık, gezegenin kendi doğal kaynaklarını toplamak için Nyan yapımı dev makineler yaratıldı. Özellikle bir şirket, sonunda rakiplerinin üzerine çıkarak Nekovia’nın tek enerji distribütörü oldu. Bu şirket Starlight Corporation olarak biliniyordu.

Cyberbrokers

Listedeki dördüncü oyun Cyberbrokers. NFT koleksiyonu ünlü sanatçı Josie Bellini tarafından tasarlandı. NFT’nin başlangıç ​​fiyatı 3.19ETH’dir.

SANATÇI JOSIE, 10.001 EŞSİZ VE TAMAMEN ZİNCİR ÜZERİNDEKİ CYBERBROKER NFTS’DE MERKEZLİ OLAN TÜRÜNÜN İLK OLAN SANAT KOLEKSİYONU EKOSİSTEMİNİ SUNUYOR.

Dünya donmuş. Modern bir buz çağında kilitli. Dünya hükümetleri, herkesi metaverse’e taşıyarak insanlığı kurtarmak için bir planla bir araya gelmişlerdi. “Paradigma Değişimi” olarak adlandırılmıştı. Yolu aydınlatmaya hazır ilk on bin gönüllüye Cyberbroker adı verildi. Her şey ters gitti. İki yüzyıl sonra, halinden memnun bir insan ırkı büyük bir uyanışla baş eder.

Bu Kayıp Paradigma’nın hikayesi.

Kripto Para Borsası Binance’de hesap açmak için tıklayın!

Tüm gelişmeleri anlık almak ister misiniz? >>> Hemen TelegramInstagramTwitter, ve Tiktok hesaplarımızı takip ederek bildirimleri açın, gelişmelerden ilk siz haberdar olun!

Not: Bu sitede yazılan makale içerikleri tamamen yorum ve analize dayalıdır. Hiç bir şekilde yatırım tavsiyesi değildir.

Bültenimize Katılın

Hemen ücretsiz üye olun ve yeni güncellemelerden haberdar olan ilk kişi olun.

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir