6 Doların Altında Hangi Kripto Uzun Vadede Yatırım Yapmaya Değer?


kripto
6 doların altında hangi kripto uzun vadede yatırım yapmaya değer? 2
  • MicroStrategy Inc.’in CEO’su, kriptonun kısa vadeli yatırımcı için yüksek riskli, yüksek oynaklıklı bir varlığı temsil ettiğini söyledi.
  • Ancak 10 yıllık vadeli bakış açısına sahip biri için düşük riskli bir değer deposudur.
  • BTC ve ETH, son piyasa çöküşü sırasında %30’un üzerinde değer kaybederken, ADA sabit kaldı ve 0,5 ila 0,42 dolar arasında işlem gördü.

MicroStrategy Inc.’in CEO’su Michael Saylor’un sözleriyle kripto, kısa vadeli yatırımcı için yüksek riskli, yüksek oynaklıklı bir varlığı temsil ediyor. Ancak 10 yıllık vadeli bakış açısına sahip biri için düşük riskli bir değer deposudur. Ayı piyasasında yatırımcılar canını yaksa da, dikkatli planlama ile daha fazla getiri için fırsatlar sunar.

Aşağıda, uzun vadede dikkate alınması gereken üç kripto para birimini analiz ediyoruz.

Cardano (ADA)

ADA, geniş bir uygulama yelpazesine sahip bir hisse kanıtı blok zinciri ağı olan Cardano‘nun yerel simgesidir. ADA, en iyi paralar sıralamasında yalnızca Bitcoin (BTC), Ethereum (ETH) ve BNB’den sonra gelir. ADA tartışmasız en önde gelen Twitter topluluğudur ve sürekli olarak BTC ve ETH‘ye karşı anketler kazanmıştır. Şu anda son 24 saatte %6 artışla 0,4974 dolardan işlem görüyor. BTC ve ETH, son piyasa çöküşü sırasında %30’un üzerinde değer kaybederken, ADA sabit kaldı ve 0,5 ila 0,42 dolar arasında işlem gördü.

XRP

XRP, blockchain tabanlı bir dijital ödeme ağı ve protokolü olan Ripple‘ın yerel belirtecidir. Son zamanlarda Ripple, kripto para birimini benimseyen büyük markalarla kripto ödeme hizmetlerini kolaylaştırmak için birkaç ortaklık yaptı. Pazar payına göre altıncı kripto para konumunda ve son 24 saatte %13 artışla 0.3657 dolardan işlem görüyor.

Uniswap

UNI, DeFi belirteçlerinin otomatik ticareti ile ünlü, merkezi olmayan bir borsa olan Uniswap‘ın hizmet belirtecidir. Platform, yönetişim belirteci UNI‘yi 2020’de piyasaya sürdü ve airdrop yoluyla borsanın mevcut kullanıcılarına dağıtarak madeni parayı ilgi odağı haline getirdi. UNI, 4 milyar doları aşan piyasa değeri ile ilk 19’da yer almaktadır. Geçen ay, Uniswap 3,9 milyon adresten 1 trilyon dolarlık dönüm noktasına ulaştı ve bu da önemli bir büyüme alanı olduğunu gösteriyor. UNi, son 24 saatte %5’lik bir artışla 5.65 dolardan işlem görüyor.

Kripto Para Borsası Binance’de hesap açmak için tıklayın!

Tüm gelişmeleri anlık almak ister misiniz? >>> Hemen TelegramInstagramTwitter, ve Tiktok hesaplarımızı takip ederek bildirimleri açın, gelişmelerden ilk siz haberdar olun!

Not: Bu sitede yazılan makale içerikleri tamamen yorum ve analize dayalıdır. Hiç bir şekilde yatırım tavsiyesi değildir.

Bültenimize Katılın

Hemen ücretsiz üye olun ve yeni güncellemelerden haberdar olan ilk kişi olun.

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir