Binance, Piyasa Çöküşü Ortasında Çok Sayıda Anlaşma Teklifi Aldı!


binance
binance, piyasa çöküşü ortasında çok sayıda anlaşma teklifi aldı! 2
  • Binance, krediler, azınlık yatırımları veya çoğunluk alımları gibi sıkıntılı kripto şirketlerine yardımcı olacak stratejiler arıyor.
  • Şirkete göre, küçük işletmelerin gizliliğine saygı gösterilmesi gerektiği için yalnızca büyük firmalar tanınacak.
  • Son piyasa kargaşası sırasında Changpeng Zhao, Binance’in yaklaşık 50 ila 100 kripto iş teklifini gözden geçirdiğini duyurdu.

Binance CEO’su Changpeng Zhao, Cuma günü Yahoo Finance ile yaptığı röportajda, şirketin son piyasa kargaşası ışığında kripto para birimi işletmelerinden gelen 50 ila 100 teklifi gözden geçirdiğini söyledi. CEO ayrıca, borsanın krediler, azınlık yatırımları ve çoğunluk alımları dahil olmak üzere zorlu kripto para birimlerine yardımcı olmak için çeşitli yöntemler üzerinde çalıştığını belirtti.

Kesinlikle hepsine bakıyoruz. [Beş ila yüz] anlaşmaya bakıyoruz,” dedi Zhao. “Sektördeki en büyük nakit rezervine sahip olduğumuzu herkes biliyor. Herkes bizimle konuşuyor.

Zhao, şirketin büyük şirketlerle bazı anlaşmalar üzerinde zaten anlaştığını söylerken, Binance’in daha küçük firmaların gizliliğini gerekçe göstererek yalnızca büyük şirketlerle anlaşmaları açıklayacağını da sözlerine ekledi.

Birçok kripto firması, piyasadaki gerilemenin bir sonucu olarak baskı altında. Popüler bir kripto kredi platformu olan Celsius Network’ün BitMEX tarafından tasfiye edildiği açıklandı. Kripto hedge fonu, Terra‘nın düşüşü ve beraberindeki kripto piyasası kargaşası nedeniyle mücadele ediyor.

Ayrıca, 3AC, marj çağrılarını karşılayamadı. Tasfiye ile ilgili haberler, bunu haber kaynağı The Block’a doğrulayan bir Bitmex sözcüsü tarafından açıklandı. Sözcü, fonun müşteri fonu olmadığını ve teminatlandırılmış borç olduğunu doğruladı. Binance CEO’sunun yorumları, kripto para piyasası büyük bir satışın ortasındayken geldi. Zhao konuşmasında, çeşitli türlerdeki kripto firmaları için net düzenleyici kurallara duyulan ihtiyacı vurguladı. Kriterlerin, örneğin “açıklamada gerekli şeffaflık miktarını” belirtmesi gerektiğini belirtti, çünkü bazı firmalar işleri kötüleştikten sonra yatırımcılarla iletişim kurmayı bıraktı.

Kripto Para Borsası Binance’de hesap açmak için tıklayın!

Tüm gelişmeleri anlık almak ister misiniz? >>> Hemen TelegramInstagramTwitter, ve Tiktok hesaplarımızı takip ederek bildirimleri açın, gelişmelerden ilk siz haberdar olun!

Not: Bu sitede yazılan makale içerikleri tamamen yorum ve analize dayalıdır. Hiç bir şekilde yatırım tavsiyesi değildir.

Bültenimize Katılın

Hemen ücretsiz üye olun ve yeni güncellemelerden haberdar olan ilk kişi olun.

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir