Crypto.com Fiyat Tahmini – CRO Fiyatı Yakında 3 Doları Vuracak mı?


crypto.com
crypto.com fiyat tahmini – cro fiyatı yakında 3 doları vuracak mı? 5
  • Boğa CRO fiyat tahmini 0,5538 ila 0,9704 dolar arasında değişiyor.
  • CRO fiyatı da yakında 3 dolara ulaşabilir.
  • 2022 için CRO düşüş piyasası fiyat tahmini 0.1109 dolar.

Bu Crypto.com Fiyat tahmini makalesi, yalnızca teknik analize dayanmaktadır. Aşağıda, CRO fiyat analizimizi ve tahminimizi yaparken göz önünde bulundurduğumuz kilit noktaları göreceksiniz.

2021 yılı kripto para birimleri için iyi geçti. Dünya ekonomisinin geri kalanı düşerken, çoğu kripto para birimi fiyatları arttı veya fiyatlarını aralık içinde tuttu. Ancak 2022, kripto dünyası için oldukça umut verici görünüyor.

Bu arada, kripto piyasasının oynaklığından kaçmayan bazı kriptolar da var. Sonuç olarak, bazı kripto tüccarları, iyi bir fiyat için satmanın veya beklemenin zamanının gelip gelmediği konusunda kafa karıştırıyor. CRO için, son bir hafta içinde yükseliş trendini korumaya devam ettiği için durum böyle olmayabilir.

Crypto.com (CRO), Mainnet’ini 25 Mart 2021’de başlattı. CRO, toplam arzdan 70 milyar CRO’nun çıkarıldığı tarihteki en büyük token yakma işlemini gerçekleştirdi. Ayrıca, 22 Şubat 2021’de 59,6 milyar CRO zaten yanmıştı. Aslında, CRO fiyatı 24 Kasım 2021’de tüm zamanların en yüksek fiyatı olan 0,9698 $’a ulaştı.

Bununla birlikte, kripto piyasası son zamanlarda yatay hareket ediyor ve çoğu kripto para önceki kazanımlarını kaybediyor. 2021’de yatırım getirisi %500’ün üzerinde olduğu için senaryo CRO fiyatıyla aynı mı? Bu CRO fiyat analizi 2022 makalesinde kısa süre içinde öğreneceğiz. Ama önce, CRO’nun ne olduğuna bir bakalım.

Bununla birlikte, kripto piyasası son zamanlarda yatay hareket ediyor ve çoğu kripto para önceki kazanımlarını kaybediyor. Senaryo, CRO fiyatıyla aynı mı? Bu CRO fiyat analizi 2021 makalesinde kısa süre içinde öğreneceğiz. Ama önce, CRO’nun ne olduğuna bir bakalım.

Crypto.com (CRO) Nedir?

Crypto.com Coin (CRO), Crypto.com Chain’in yerel dijital para birimi belirtecidir. Ayrıca Crypto.com Chain, Crypto.com ticaret, ödeme ve finansal hizmetler firması tarafından geliştirilen açık kaynaklı bir blok zinciridir. Ayrıca kullanıcıların kripto para kredi kartı satın almalarını sağlar.

Crypto.com Chain, Crypto.com’un kripto para birimlerinin küresel olarak benimsenmesini hızlandırmak için geliştirdiği çözümler serisindeki ürünlerden biridir. Moreso, CRO blok zinciri, öncelikle Crypto.com Pay mobil ödeme uygulamasını sağlayan bir araç olarak hizmet eder.

Gelecekte, Crypto.com diğer ürünlerini güçlendirmek için CRO platformunun erişimini artırmayı planlıyor çünkü yakın zamanda Lebron James’i blok zinciri eğitimi için konumlandırması için işe aldı.

Sizce CRO’nun bu pazar performansı onu 2022 yapabilir mi? öğrenmek için merak ediyor musunuz? Bu durumda, grafiklere gidelim ve bu CoinQuora CRO fiyat tahmini 2022 makalesinde öğrenelim.

Crypto.com (CRO) Mevcut Piyasa Durumu

Bu Crypto.com (CRO) fiyat analizini yazarken, CRO 24 saatlik işlem hacmi 473.677.457$ ile 0.45$’dan işlem görüyor. CRO’nun fiyatı son 24 saatte %1,87 arttı.

Ayrıca, CRO’nun mevcut dolaşımdaki 25,26 milyar CRO arzı vardır. Şu anda, CRO için en iyi kripto para borsaları OKEx, CoinTiger, Huobi Global, FTX ve Upbit’tir. Şimdi, 2021 için bu CRO fiyat tahmininin bir sonraki bölümüne geçelim.

Crypto.com (CRO) Fiyat Analizi

Şu anda CRO, CoinMarketCap’te 17. sırada yer alıyor. Ancak blok zincirindeki son değişiklikler ve gelişmeler, dijital para birimi fiyatının daha da yükselmesine yardımcı olacak mı? Bu CRO fiyat tahmini makalesindeki grafiklere geçelim.

coinprojesi.com image 27
crypto.com fiyat tahmini – cro fiyatı yakında 3 doları vuracak mı? 6

Aşırı satılan veya aşırı satın alınan varlıkları çıkarmak için son fiyat değişikliklerinin büyüklüğündeki nispi momentumu ölçen Göreceli Güç Endeksi (RSI). Crypto.com (CRO) 1 günlük CROUSDT grafiğinin RSI değeri 42.67’de. Bu, CRO’nun 50 ile 30 arasında olduğu için nötr bir eğilim gösterdiğini gösteriyor. Beklenen fiyat artışından kazanç elde etmek için daha fazla alıcı çekilebilirse, bu değer daha fazla yükselişi tetikleyebilir.

coinprojesi.com image 28
crypto.com fiyat tahmini – cro fiyatı yakında 3 doları vuracak mı? 7

Keltner kanalı, mum çubuklarının üstündeki veya altındaki oynaklığı ölçerek trend yönlerini belirlemek için kullanılan bir teknik analiz göstergesidir. CRO için Keltner Kanalı sinyallerinden, son mum çubuğu yukarıdaki Keltner Kanalı grafiğindeki alt eğriye yakın olmadığı için mevcut yükseliş trendinin bir süre daha devam edebileceği görülebilir. Bu, Crypto.com’un (CRO) fiyatındaki mevcut artışın, bir konsolidasyon ve yükseliş koşusunun devamı olsa da yakında sona ermediğini gösteriyor.

Crypto.com (CRO) Fiyat Tahmini

Aşağıdaki grafik, Crypto.com’un son birkaç gündür yükseliş trendinde olduğunu gösteriyor. Bu eğilim devam ederse, CRO boğalarla birlikte koşabilir ve böylece 0.4503 $ ‘dan direnç3 seviyesine ulaşabilir. Bununla birlikte, fiyat, 2022’de düşüş eğiliminde destek4’te 0.1109 dolara düşebilir.

coinprojesi.com image 29
crypto.com fiyat tahmini – cro fiyatı yakında 3 doları vuracak mı? 8

Tersine, piyasaya daha fazla yatırımcı girerse, önceki geçmişlerinden görüldüğü gibi direnç ve direnç3 arasında işlem görene kadar yükseliş eğilimi devam edebilir. Tersi, herhangi bir geri dönüş beklenmeden önce bir çift dip oluşabileceği destek2’de fiyatın 0,3268 $’a düşmesine neden olabilir.

Bu arada, 2022 için uzun vadeli CRO fiyat tahminimiz yükseliş gösteriyor. Şu anki tüm zamanların 0.9698 $ civarında işlem yapma olasılığı yüksek. Ancak bu, ancak daha önceki birçok psikolojik direnci kırarsa gerçekleşecektir.

Crypto.com (CRO) Fiyat Tahmini 2022

Bu yükseliş eğilimi devam ederse, Crypto.com 2022’nin sonunda 0,9704 dolara ulaşacak. Ayrıca, 2022’nin ilk yarısı dirençte 0,5538 dolara kadar ılımlı bir büyüme gösterecek2. Ardından, CRO yükselecek, ancak büyük bir düşüş beklenmiyor. Yaklaşan ortaklıklar ve 3 dolara ulaşan gelişmeler, fiyat açısından oldukça iyimser ancak yakın gelecek için şüphesiz mümkün.

Crypto.com (CRO) Fiyat Tahmini 2023

CRO’nun göreli güç endeksi (RSI) 2022’de 60’ın üzerindeyse, yani pazara daha fazla alıcı girdiği için güçlü bir yükseliş trendi oluşmak üzereyse, 2023’ün sonunda 1,3 dolara ulaşma olasılığı artıyor. daraltılmıştır.

Crypto.com (CRO) Fiyat Tahmini 2024

Platformun son güncellemeleri, gelişmeleri, CRO fiyat tahmini ve yeni proje tahminlerine göre, CRO yatırımcıları 2024 civarında birçok ortaklık ve entegrasyon bekleyebilirler. Ayrıca bu, kripto pazarında CRO’nun fiyatını artırabilir. Fiyat yükselip 3$ civarına ulaşabileceğinden en iyi yatırımların listesi.

Crypto.com (CRO) Fiyat Tahmini 2025

Önümüzdeki dört yıl içinde, CRO’nun fiyatı 8 dolara kadar çıkabilir. Ancak bu seviyeye ulaşmak CRO için o kadar da zor olamazdı çünkü siparişleri almak veya satmak için ek orta, kısa vadeli ve uzun vadeli fiyat hedefleri bulunabilir. Bu, CRO’nun tahmine göre önümüzdeki beş yıl içinde yakında yeni ATH’ye ulaşma olasılığının yüksek olduğunu gösteriyor.

Crypto.com (CRO) Fiyat Tahmini 2026

2026 yılına kadar, birçok kişi kripto para birimleri hakkında daha iyi bilgiye sahip olacağından, CRO’nun fiyatı 15 $ ‘a ulaşacak ve bu nedenle sektöre yapılan yatırımı artıracaktır.

Çözüm

CRO’nun önünde 2022’den 2026’ya kadar parlak bir gelecek var. CRO ekosisteminde ve genel kripto pazarında devam eden gelişmelerle, CRO’nun yeni zirvelere ulaştığını görebiliriz.

Bu arada, 2022 için uzun vadeli CRO fiyat tahminimiz yükseliş gösteriyor. Ek olarak, 0,5538 doları geçme olasılığı yüksek ve bu yıl 0,9704 doların üzerine çıkabilir. Ancak bu ancak birçok psikolojik direnci kırarsa gerçekleşecektir.

Yukarıda belirtildiği gibi, yatırımcılar CRO’nun Bitcoin ve Ethereum gibi ana akım kripto para birimleri ile birlikte 2021’de iyi bir yatırım olduğuna karar verirse, CRO 3 dolara bile ulaşabilir.

Kripto Para Borsası Binance’de hesap açmak için tıklayın!

Tüm gelişmeleri anlık almak ister misiniz? >>> Hemen TelegramInstagramTwitter, ve Tiktok hesaplarımızı takip ederek bildirimleri açın, gelişmelerden ilk siz haberdar olun!

Not: Bu sitede yazılan makale içerikleri tamamen yorum ve analize dayalıdır. Hiç bir şekilde yatırım tavsiyesi değildir.

Bültenimize Katılın

Hemen ücretsiz üye olun ve yeni güncellemelerden haberdar olan ilk kişi olun.

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir