Coin Bureau Göre Yeni Polkadot Tabanlı Altcoin Gelecek Vaat Ediyor!


polkadot
coin bureau göre yeni polkadot tabanlı altcoin gelecek vaat ediyor! 2

Popüler kripto kanalı Coin Bureau‘nun ev sahibi, Polkadot (DOT) üzerine inşa edilmiş yeni Ethereum uyumlu altcoin’in önünde “umut verici bir gelecek” olması gerektiğini söylüyor.

Yeni bir videoda, takma adlı sunucu Guy, iki milyon YouTube abonesine gözünü Polkadot‘taki ilk tam işlevsel parachainlerden biri olan Moonbeam’de (GLMR) gördüğünü söylüyor.

Analist, Moonbeam’i geliştiren şirket olan PureStake’in zincir üstü entegrasyonları dağıtmak, ortaklıklar kurmak ve ödül programları eklemek için nasıl kaynak ayırdığını belirtiyor.

“Bu ekosistem dağıtımları ve entegrasyonları arasında çok sayıda DeFi (merkezi olmayan finans), GameFi ve NFT (karşılıksız token) projeleri bulunuyor, bu da PureStake’in potansiyel olarak kendi veya belki de Moonbeam’e hazır bir NFT pazarı inşa etme konusunda gözlerinin olabileceği anlamına geliyor. hatta bir GameFi protokolü.”

Moonbeam’in potansiyeline rağmen Guy, parachain’in büyümesi için bir takım zorluklarla karşı karşıya olduğunu söylüyor.

“Polkadot ekosisteminin dışında, Moonbeam, EVM uyumluluğu ve zincirler arası çözümler sunan tek proje değil. Bu nedenle, bu belirli sektörde rekabet ve bazıları çok daha fazla kullanıcı kabulüne sahip çok sayıda rakip protokol ve dağıtılmış DApp’ler (merkezi olmayan uygulamalar) var.

Ayrıca, insanların Polkadot ağında Ethereum tabanlı dApp’leri dağıtmak için ne kadar istekli olduklarını kendinize sormalısınız. Polkadot ekosisteminin son zamanlarda daha az dikkat çektiği görülüyor.

ETH geliştiricileri, Arbitrum veya Optimism gibi ETH katman-2’leri veya Avalanche veya Fantom gibi alternatif katman-1’ler üzerine inşa etmeye daha istekli görünüyor. Nihayetinde, yeni ve gelişmekte olan blok zinciri ağlarının çoğunda olduğu gibi, gelecekleri ve genel başarıları gerçekten elde etmeyi başardıkları benimseme miktarına bağlı olacaktır.”

Analist, Moonbeam için uzun vadeli olumlu bir görünüm veriyor ve kitlesel benimsemeyi ve gerçek dünya kullanım durumlarını engelleyenler de dahil olmak üzere blok zincirlerle ilgili mevcut sorunların bazılarını potansiyel olarak ele alabileceğini söylediği özelliklerine atıfta bulunuyor.

“Moonbeam için umut verici bir gelecek gördüğümü söyleyeceğim. Bunun nedeni, gerçekten dinamik ve çok yönlü blok zincir mimarilerinin oluşturulmasına izin verebilmesidir.

Ayrıca, Moonbeam Polkadot tabanlı bir parachain olduğu için, gelecekteki blok zincirlerinin çeşitli özel işlevleri yerine getirmesi gerektiği ve doğası gereği geniş bir yetenek repertuarına sahip olması gerektiği fikriyle de uyumludur.”

Kripto Para Borsası Binance’de hesap açmak için tıklayın!

Tüm gelişmeleri anlık almak ister misiniz? >>> Hemen TelegramInstagramTwitter, ve Tiktok hesaplarımızı takip ederek bildirimleri açın, gelişmelerden ilk siz haberdar olun!

Not: Bu sitede yazılan makale içerikleri tamamen yorum ve analize dayalıdır. Hiç bir şekilde yatırım tavsiyesi değildir.

Bültenimize Katılın

Hemen ücretsiz üye olun ve yeni güncellemelerden haberdar olan ilk kişi olun.

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir