Ünlü Analist, Ripple (XRP) için 28 Eylül’ü İşaretliyor: İşte Bu Tarihin Arkasındaki Sebep!


Ripple (XRP) konusunda dikkat çekici bir fiyat tahmini gündeme geldi. Blockchain araştırmacısı Colin Brown, Ripple’ın halka açılması durumunda fiyatının 10 dolara çıkabileceğini öne sürdü.

X üzerinde tanınmış blockchain araştırmacılarından biri olan Collin Brown, XRP fiyatının 28 Eylül sonrasında büyük bir yükseliş yaşayabileceğine inanıyor.

Makalemizde Collin Brown’un XRP için olumlu tahminlerinin nedenlerini ve diğer analistlerin XRP fiyatı hakkındaki öngörülerini detaylıca inceleyeceğiz.

ripple
ünlü analist, ripple (xrp) için 28 eylül'ü i̇şaretliyor: i̇şte bu tarihin arkasındaki sebep! 2

XRP, 10 Dolar Sınırını Geçebilir mi?

Collin Brown, Ripple’ın halka açılma (IPO) sürecine girebileceği yönünde güçlü söylentiler bulunduğunu belirtti. Brown, Ripple’ın bu başvuruyu 29 Eylül gibi yakın bir tarihte yapabileceğini düşünüyor ve IPO başvurusunun XRP fiyatında 20 katlık muazzam bir artışa neden olabileceğini ifade ediyor.

Collin Brown bu konuda şöyle demekte:

“Ripple (XRP) IPO İddiaları

Bazı uzmanlar, pazarı değiştirebilecek potansiyel bir halka arzın 20 kat değer artışı getirebileceğini söylüyor ve 28 Eylül, bu iddialar için kritik bir gün olabilir!

Takvimlerinizi işaretleyin, kripto para topluluğu tarihi bir ana şahit olabilir!”

Bu, XRP için Olumlu Tahmin Eden Tek Öngörü Değil

Son zamanlarda, birçok analist XRP gibi popüler kripto paralar için önemli fiyat tahminleri yaptı. KALEO ve EGRAG CRYPTO gibi analistler, XRP’nin yakın zamanda değer kazanacağını dile getirdi.

KALEO, Ripple’ın SEC ile devam eden hukuki mücadeleyi kazanacağını ve bunun XRP için boğa piyasasını başlatacağını iddia etti. Temmuz ayında Ripple ile SEC arasında yaşanan önemli mahkeme kararının ardından XRP değerinde yaklaşık %80’lik bir artış yaşandığı hatırlatıldı.

Diğer kripto para analisti EGRAG CRYPTO, XRP için 7 dolarlık bir fiyat tahmini yaptı ve XRP’nin bu fiyat seviyesine ulaşırken karşılaşacağı direnç seviyelerinin 0,8 ve 1,3 dolar olduğunu belirtti.

Bu XRP fiyat tahminleri ardından, teknik analist ve eğitimci Duo Nine ile iletişime geçtik ve görüşlerini aldık. Duo Nine, XRP grafiğinin 2018 yılından bu yana geniş bir bayrak formasyonu içinde olduğunu ve bu formasyonun gelecek yıl kırılabileceğini ifade etti.

Kripto Para Borsası Binance’de hesap açmak için tıklayın!

Tüm gelişmeleri anlık almak ister misiniz? >>> Hemen TelegramInstagramTiktok, ve X hesaplarımızı takip ederek bildirimleri açın, gelişmelerden ilk siz haberdar olun!

Not: Bu sitede yazılan makale içerikleri tamamen yorum ve analize dayalıdır. Hiç bir şekilde yatırım tavsiyesi değildir.

Bültenimize Katılın

Hemen ücretsiz üye olun ve yeni güncellemelerden haberdar olan ilk kişi olun.

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir