Kripto Piyasalarından Üstün Performansıyla Bilinen Real Vision Bot, Ethereum Rakipleri ve Oyun Projeleri Merkezli Altcoin Holdings’i Ortaya Çıkardı!


coinprojesi.com sdlkfjm
kripto piyasalarından üstün performansıyla bilinen real vision bot, ethereum rakipleri ve oyun projeleri merkezli altcoin holdings'i ortaya çıkardı! 2

Piyasalardan daha iyi performans göstererek itibar kazanan bir robot, en son kripto portföy tahsislerini açıkladı.

Real Vision Bot, haftalık olarak algoritmik portföy değerlendirmeleri oluşturmak için anketler derler.

Real Vision’a göre, botun kripto tüccarlarının toplu görüşlerine dayanan tahsisleri, tarihsel olarak piyasadaki en iyi 20 kripto varlığının bir sepetini %20’den fazla geride bıraktı.

Ankete dayalı en son portföy tahsisi, Polkadot (DOT) tarafından yönetiliyor, bunu Ethereum (ETH) ve Bitcoin (BTC) izliyor. Portföy ayrıca Terra (LUNA), Cardano (ADA), Axie Infinity (AXS), Solana (SOL), Decentraland (MANA) ve Polygon (MATIC) içerir.

Bot ayrıca şu anda Bitcoin (BTC), Ethereum (ETH), Terra (LUNA) ve Decentraland (MANA) merkezli kendi portföyünü de derliyor.

Bot ayrıca bir makro portföy oluşturuyor ve Ukrayna’da savaş gerilimleri geliştikçe tüccarların önde gelen kripto varlık Bitcoin (BTC) ve altın üzerinde yükseliş eğiliminde olduğunu tespit ediyor.

Anket katılımcıları, 10 yıllık hazine bonoları, NASDAQ, dolar, S&P 500 ve diğerleri gibi diğer emtia ve menkul kıymetlerden daha yüksek oranda BTC ve altını tercih ediyor.

“Anket portföyü, teknoloji hariç, emtia ve dolardan hisse senetlerine kayıyor. Röportaj duyarlılığına dayanan bot, hisse senetleri konusunda biraz farklı bir görüşe sahip ama aynı zamanda Bitcoin ve altını da seviyor.”

Real Vision’ın makro portföy dağılımı, Avrupa ve gelişmekte olan hisse senetlerinin yatırımcılar tarafından dolar ve emtia yerine giderek daha fazla tercih edildiğini gösterirken, bot altının her ikisine de yoğun bir şekilde tercih edildiğini tespit ediyor.

Real Vision’ın tahsisi, hem BTC’ye hem de altına olan ilginin biraz azaldığını gösterirken, Real Vision botu altında büyük bir artış ve piyasa değerine göre en iyi kripto varlığında hafif bir artış gösteriyor. Bot’a göre, ankete katılanların %20’sinden biraz fazlası altını tercih ederken, %16,2’si Bitcoin’i tercih ediyor.

Real Vision Bot, nicel analist ve riskten korunma fonu CEO’su Mortiz Seibert ve istatistikçi Moritz Heiden tarafından ortaklaşa geliştirildi.

Kripto Para Borsası Binance’de hesap açmak için tıklayın!

Tüm gelişmeleri anlık almak ister misiniz? >>> Hemen TelegramInstagramTwitter, ve Tiktok hesaplarımızı takip ederek bildirimleri açın, gelişmelerden ilk siz haberdar olun!

Not: Bu sitede yazılan makale içerikleri tamamen yorum ve analize dayalıdır. Hiç bir şekilde yatırım tavsiyesi değildir.

Bültenimize Katılın

Hemen ücretsiz üye olun ve yeni güncellemelerden haberdar olan ilk kişi olun.

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir