Ethereum Dipte mi? Analist, Yeni Seviyeyi Açıkladı!


Ünlü bir kripto para analisti, kripto para piyasasındaki durağan fiyat dalgalanmaları esnasında Ethereum (ETH) ile ilgili görüşlerini açıklıyor.

Analist Bluntz takma isimli uzman, yeni bir videoda Ethereum’un olası bir düzeltme hareketinin son evresine şahit olduğu bir yükselen üçgen formasyonunda işlem gördüğünü belirtiyor.

Bluntz’a göre Ethereum, tüm zamanların en yüksek seviyesine ulaşmadan ve rekor kırmadan önce, düzeltmeyi tamamlamak adına daha düşük bir yapıda yükseliş trendi gösterebilir.

“Eğer ETH, yeni bir düşük seviyeye, özellikle 1.430 ila 1.440 dolar gibi düşük bir seviyeye inerse, kesinlikle uzun vadeli alımlar yapmayı düşünürdüm çünkü genel anlamda buranın en büyük dip noktası olduğuna inanıyorum. Bu, muhtemelen bir tür birikim dönemi (yaklaşık olarak 1.400 ila 2.000 dolar aralığı) ve bu durum, aralığın alt kısmını almak anlamına gelecektir.

Sonraki stratejimde, potansiyel olarak tüm zamanların yeni en yüksek seviyelerine uzun pozisyonlar alacak şekilde kendimi konumlandıracağım.”

ethereum 33
ethereum dipte mi? analist, yeni seviyeyi açıkladı! 2

Kripto para analisti ve yatırımcısı Bluntz, Ethereum’un kısa vadeli olası fiyat hareketleri hakkında şöyle diyor:

“Bence şu an hâlâ devam ediyoruz. Bir süre daha yanlamasına hareket edeceğimizi ve ardından yeni bir düşük seviyeye (yaklaşık 1.430 dolar) gerileyeceğimizi düşünüyorum.”

Ethereum, bu yazının kaleme alındığı esnada 1.595 dolardan işlem görmekte.

Kripto Para Borsası Binance’de hesap açmak için tıklayın!

Tüm gelişmeleri anlık almak ister misiniz? >>> Hemen TelegramInstagramTiktok, ve X hesaplarımızı takip ederek bildirimleri açın, gelişmelerden ilk siz haberdar olun!

Not: Bu sitede yazılan makale içerikleri tamamen yorum ve analize dayalıdır. Hiç bir şekilde yatırım tavsiyesi değildir.

Bültenimize Katılın

Hemen ücretsiz üye olun ve yeni güncellemelerden haberdar olan ilk kişi olun.

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir