Temmuz Ayında İzlenmesi Gereken Memecoinler


Memecoin’ler son zamanlarda yakaladıkları yükseliş trendiyle yatırımcıların dikkatini çekiyor. Özellikle Temmuz ayında bazı memecoin projelerinin dikkatle takip edilmesi gerekiyor. İşte Temmuz ayında öne çıkması beklenen memecoinler:

Shiba Inu (SHIB)

En büyük ikinci memecoin olan Shiba Inu (SHIB), geniş yatırımcı kitlesi ve son dönemdeki fiyat hareketleriyle dikkat çekiyor. Yaklaşık 1,3 milyon yatırımcısı bulunan SHIB’in yatırımcılarının yarısından fazlası kârda. Bu yıl başlarında zirveye ulaşan SHIB, 20 milyar dolarlık piyasa değerini aştı. Ancak teknik analiz verileri, SHIB’in Göreceli Güç Endeksi’nin (RSI) düşük seviyelerde olduğunu gösteriyor, bu da olası bir fiyat düzeltmesine işaret edebilir.

temmuz ayinda izlenmesi gereken memecoinlerin listesi
temmuz ayında i̇zlenmesi gereken memecoinler 2

Dogecoin (DOGE)

En büyük memecoin olan Dogecoin (DOGE), son bir haftada %6’lık yükselişiyle dikkatleri üzerine çekti. Elon Musk’ın desteği ve Tesla’nın DOGE ödemelerini kabul etmeye başlaması, DOGE’nin değer kazanmasında etkili oldu. Musk’ın açıklamaları ve DOGE’a olan ilgisi, gelecekte de DOGE fiyatını etkileyebilir.

Dogwifhat (WIF)

Solana ağındaki en büyük memecoin olan Dogwifhat (WIF), günlük işlem hacminde DOGE ve SHIB’i geride bırakarak dikkat çekti. WIF’in Temmuz ayındaki performansı, sektördeki benimsenme oranına, genel kripto para piyasasına ve Solana’nın fiyatına bağlı olacak.

Pepe (PEPE)

Kurbağa temalı memecoin Pepe (PEPE), Mayıs ayında tüm zamanların en yüksek seviyesine ulaşarak 7 milyar dolarlık piyasa değerini aştı. Ancak sonrasında değer kaybeden PEPE, bazı analistlere göre yeni bir yükselişe hazırlanıyor. Bazı uzmanlar, PEPE’nin Temmuz ayında yeni bir zirveye ulaşabileceğini öngörüyor.

Kripto Para Borsası Binance’de hesap açmak için tıklayın!

Tüm gelişmeleri anlık almak ister misiniz? >>> Hemen TelegramInstagramTiktok, ve X hesaplarımızı takip ederek bildirimleri açın, gelişmelerden ilk siz haberdar olun!

Not: Bu sitede yazılan makale içerikleri tamamen yorum ve analize dayalıdır. Hiçbir şekilde yatırım tavsiyesi değildir.

Bültenimize Katılın

Hemen ücretsiz üye olun ve yeni güncellemelerden haberdar olan ilk kişi olun.

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir