Kripto Analisti Solana (SOL), Polkadot (DOT) ve VeChain (VET) için Kırılmaları Öngörüyor – İşte Hedefleri!


coinprojesi.com dskjfhs
kripto analisti solana (sol), polkadot (dot) ve vechain (vet) için kırılmaları öngörüyor – i̇şte hedefleri! 5

Yakından izlenen bir kripto stratejisti Solana (SOL), Polkadot (DOT) ve VeChain (VET) için hedeflerini açıklıyor ve üç altcoinin patlamanın eşiğinde olduğunu söylüyor.

Analist Justin Bennett, yaklaşık 100.000 Twitter takipçisine akıllı sözleşme platformunun Solana’nın köşegen direncini kırdığını ve günlük grafikte büyük bir yükseliş sapması yazdırdığını ve boğaların ivme kazanmaya başladığını öne sürüyor.

“SOL’de düşüş eğilimi olan herkes, başka yere baksın.”

image 7
Source: Justin Bennett/Twitter

Bennett’in grafiğine bakıldığında, SOL için bir sonraki direnç 85,67 doların üzerinde kaldığı sürece 118 dolar. Yazma sırasında, Solana 87.72 dolar karşılığında el değiştiriyor.

Sıradaki, birlikte çalışabilir blok zinciri Polkadot. Kripto strateji uzmanına göre, DOT, ani direncinin üzerine çıkma tehdidinde bulunduğu için patlamanın eşiğinde.

“DOT, 23 dolara geri gönderilmeye hazır. Onaylamak için 19.40 doların üzerinde kapatın.”

image 13
Source: Justin Bennett/Twitter

Bu yazı yazılırken Polkadot, son 24 saatte %2,76 düşüşle 18,62 dolardan işlem görüyor.

Bennett ayrıca şirketlerin tedarik zincirlerini optimize etmelerine yardımcı olmak için tasarlanmış bir blok zinciri platformu olan VeChain’i de yakından takip ediyor. Kripto analistine göre VET, güçlü bir ralliyi ateşlemek için kilit bir direnç alanının üzerine çıkmalıdır.

“VET gün içinde patlak veriyor. Yine de günlük olarak bu 0,05 alanının üzerine çıkması gerekiyor. Bunun üzerinde ve 0.07’ye %40’lık bir ralli gördüğümüzü düşünüyorum.”

image 14
Source: Justin Bennett/Twitter

VeChain şu anda, geçen gün %4,50 düşüşle 0,49 $ değerinde.

Kripto Para Borsası Binance’de hesap açmak için tıklayın!

Tüm gelişmeleri anlık almak ister misiniz? >>> Hemen TelegramInstagramTwitter, ve Tiktok hesaplarımızı takip ederek bildirimleri açın, gelişmelerden ilk siz haberdar olun!

Not: Bu sitede yazılan makale içerikleri tamamen yorum ve analize dayalıdır. Hiç bir şekilde yatırım tavsiyesi değildir.

Bültenimize Katılın

Hemen ücretsiz üye olun ve yeni güncellemelerden haberdar olan ilk kişi olun.

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir