BitTorrent (BTT) Fiyat Analizi ve Tahmini – BTT Fiyatı 0.0000025$’ı Görecek mi?


Bu BitTorrent (BTT) Fiyat Tahmini makalesi yalnızca teknik analize dayanmaktadır. Aşağıda, BTT fiyat analizi ve tahminimizi yaparken dikkate aldığımız temel metrikleri göreceksiniz .

BitTorrent (BTT), 2021’de %500’ün üzerinde yatırım getirisi (ROI) sağladıktan sonra kripto dünyasını kasıp kavuran en aktif kripto para birimlerinden biridir. Spesifik olmak gerekirse, kripto tüm zamanların en yüksek fiyatına ulaşmayı başardı. CoinMarketCap’e göre geçen 18 Ocak 2022’de 0,000003054$’dı. BTT’nin bu şaşırtıcı performansı, ağın dünya çapında kripto yatırımcılarını çekmesini sağlıyor.

Ayrıca, geçen yılki agresif performansının yanı sıra BTT, kullanıcılarının daha fazla BTT jetonu kazanmasını sağlıyor. Özellikle, ağ, her torrent dosyası indirildikten sonra yalnızca tohumlamaya izin vererek kullanıcılarını BTT jetonlarıyla ödüllendirir. Hepsinden iyisi, torrent dosyası tohumlamadan kazanılan tüm ödül jetonları otomatik olarak kullanıcının cüzdanında saklanacaktır.

Bu BTT fiyat analizi ve fiyat tahmininde, BTT’nin 0.0000025$’a ulaşıp ulaşmayacağının performansına bakıyoruz. Ancak ondan önce BitTorrent’in (BTT) ne olduğu ve kripto pazarındaki mevcut konumu hakkında daha fazla bilgi edinelim.

BitTorrent (BTT) nedir?

BitTorrent (BTT), BitTorrent Inc tarafından Ocak 2019’da Binance Launchpad aracılığıyla piyasaya sürülen bir TRON TRC-10 kripto para birimidir. Hizmet sağlayıcılar ve BitTorrent müşterileri arasında bir işlem mekanizması olarak hareket etmeyi amaçlar. TRON ve BitTorrent’in birleşik blok zinciri teknolojisi ile BTT, token kitlesel kabulünü artırmayı başardı. Sonuç olarak, BTT ağı 100 milyonun üzerinde kullanıcı kazanmayı başardı.

BTT ağı, TRON ile birlikte, engelsiz bir merkezi olmayan internet vizyonunu paylaştı. Bu vizyon, içerik oluşturucuların ve sağlayıcıların, içerik sansürü olmaksızın aracılardan veya aracılardan herhangi bir kesinti olmaksızın bağlantı kurmalarını ve doğrudan BTT jetonları kazanmalarını sağlar.

BTT jetonlarıyla ilgilenen tüm tüccarlar ve yatırımcılar için jetonlar farklı kripto borsalarında satın alınabilir. Örneğin Binance, KuCoin, OKEx, Bittrex ve Huobi Global bunlardan birkaçıdır. En yüksek işlem hacmine sahip en aktif borsası Pancakeswap’tır.

BTT belirteci ile ilgili olarak, kripto, daha hızlı indirme hızları elde etmek için bir ödeme olarak kullanılabilir. Öte yandan, tüccarlar ve yatırımcılar, jetonu tutarken daha fazla jeton kazanmak için BTT jetonlarını çeşitli kripto platformlarında stake edebilirler.

BitTorrent (BTT) Teknik Verileri

BTT, Tron kurucusu Justin Sun tarafından Haziran 2018’de satın alınmadan önce Eylül 2004’te kurulduğundan beri ekosistemine daha fazla teknoloji eklemeye devam etti. Özellikle BitTorrent, ‘DLive Protokolü’ olarak adlandırılan dünyanın ilk merkezi olmayan Canlı Akış Protokolünü tanıttı. Yeniliklerin ışığında, 30 Ekim 2021’de BitTorrent, BitTorrent Zinciri (BTTC) test ağının lansmanını duyurdu. BTTC, sektördeki ilk heterojen çapraz zincir birlikte çalışabilirlik protokolüdür.

Bu amaçla, BitTorrent sisteminin nasıl çalıştığına dair bazı teknik yönergelere bir göz atalım.

Geleneksel dosya depolama sistemlerindeki sorunu çözmek için BTT, ilk ölçeklenebilir merkezi olmayan depolama sistemi olacak BitTorrent Dosya Sistemi (BTFS 2.0) olarak bilinen başka bir DApp’i barındırdı.
BitTorrent, değerini bir yardımcı program, teknoloji ve teknik kapasiteden çıkarır. BitTorrent yazılımında tüm dosya paylaşım ve indirme işlemleri yürütülür. Aynı şekilde, tüm işlemler TRON blok zincirine kaydedilir.
TRON ağı, bir talepte bulunanın bir sağlayıcı ile eşleştirildiği her zaman için bir ödeme kanalı oluşturur. TRON daha sonra ödemeler paketlendikten ve gruplar halinde tamamlandıktan sonra işlemleri düzeltir ve günlüğe kaydeder.
BitTorrent, merkezi olmayan uygulamalar oluşturmak için akıllı sözleşmeler kullanır ve ayrıca hıza yardımcı olur.
TRON ağı, Delegated Proof of Stake protokolü ile güvence altına alınmıştır. PoS, TRX’i stake ederken sistemdeki geri dönüşleri önlemek için geliştirildi.

BitTorrent (BTT) Mevcut Piyasa Durumu

BTT, günümüzde en agresif kripto para birimlerinden biri olmaya devam ediyor. CoinMarketCap’e göre BTT fiyatı 0,00000112 dolar. Özellikle BTT, son 24 saatte %0,00 fiyat artışı kaydetmeyi başardı.

Ayrıca, BTT’nin mevcut dolaşımdaki kaynağı 932.028.89B BTT’dir. Şu anda, BTT için en iyi kripto para borsaları Huobi Global, Binance, Gate.io, Kucoin ve diğerleridir. Şimdi bu BTT 2022 fiyat tahmininin bir sonraki bölümüne geçelim.

Artık BTT kripto para biriminin ne olduğu hakkında bir fikriniz olduğuna göre, BTT’nin bu yıl iyi bir yatırım olduğunu düşünüyor musunuz? Eğer şimdiden öğrenmekten heyecan duyuyorsanız gelin ve birlikte bu BTT fiyat analizi ve fiyat tahmini makalesine göz atalım.

BitTorrent (BTT) Fiyat Analizi 2022

Şimdiye kadar BTT, düşüş piyasasının vahşi oynaklığına karşı piyasa konumunu iyi koruyor. Küresel yatırımcıları BTT’nin bu yıl yükselebileceği ve karlı bir kripto olabileceğine ikna etmek yeterli mi?

Zaten bilmekle ilgileniyor musunuz? Bu nedenle, ne bekliyorsunuz? Bana katılın ve birlikte bu fiyat analizindeki tabloları görelim.

bittorrent
keltner kanalını gösteren btt/usdt 4 saatlik grafik (kaynak: tradingview )

Keltner kanalı, mum çubuklarının üstündeki veya altındaki oynaklığı ölçerek trend yönlerini belirlemek için kullanılan bir teknik analiz göstergesidir. BTT için Keltner Kanalı sinyallerinden, son mum çubuğu yukarıdan Keltner Kanalı grafiğindeki eğrinin ilk yarısında olduğu için mevcut yükseliş trendinin bir süre daha devam edebileceği görülebilir. Bu, son birkaç gün içinde BitTorrent (BTT) fiyatındaki mevcut artışın, bir konsolidasyon ve yükseliş koşusunun devamı olsa da yakında sona ermediğini gösteriyor.

seri22 coinprojesi
göreceli güç endeksini gösteren btt/usdt 4 saatlik grafik (kaynak: tradingview )

Aşırı satılan veya aşırı satın alınan varlıkları çıkarmak için son fiyat değişikliklerinin büyüklüğündeki nispi momentumu ölçen Göreceli Güç Endeksi (RSI). BitTorrent (BTT) 4 saatlik BTT/USDT grafiğinin RSI değeri 60.62’de. Bu, BTT’nin 50 ile 70 arasında olduğu için güçlü bir eğilim gösterdiğini gösteriyor. Beklenen fiyat artışından daha fazla alıcı çekilebilirse, bu değer başka bir yükseliş koşusunu tetikleyebilir.

seri23 coinprojesi
100-ma ve 50-ma’yı gösteren btt/usdt 4 saatlik grafik (kaynak: tradingview )

BTT için 100 günlük ve 50 günlük Hareketli Ortalama (MA) grafiğinden, her iki eğrinin de oluşan son mum çubuğunun altında olduğunu, 50 günlük MA’nın ise 100 günlük MA’nın altında olduğunu görebiliriz. Bu, piyasanın uzun vadeli yatırımcılar için yükselişe geçeceğinin ve uzun vadeli yatırımcıların kazanacağının bir işaretidir.

BitTorrent (BTT) Fiyat Tahmini 2022

Aşağıdaki grafik, BitTorrent’in (BTT) son birkaç gündür yükseliş trendinde olduğunu gösteriyor. Bu eğilim devam ederse, BTT boğalarla birlikte çalışabilir, böylece 0,00000118 dolar direnç1 seviyesine ulaşabilir ve 2022 yükseliş sinyali olan 0,00000229 dolar direnç6 seviyesine yükselebilir.

seri24 coinprojesi
temel seviyeleri gösteren btt/usdt 4 saatlik grafik (kaynak: tradingview )

Tersine, yatırımcılar kriptoya karşı hareket ederse, BitTorrent (BTT) fiyatı destek seviyesinde 0,00000097 dolara düşebilir, ancak fiyat daha da düşebilir.

Bu arada, 2022 için uzun vadeli BTT fiyat tahminimiz yükseliş yönünde. Bu yılki tüm zamanların $0,000003054 civarında işlem yapma olasılığı düşük. Ancak bu, ancak daha önceki birçok psikolojik direnci kırarsa gerçekleşecektir.

Bu yükseliş eğilimi devam ederse, BitTorrent (BTT) 2022’nin sonunda 0,00000229 ABD dolarına ulaşabilir. Ayrıca, 2022’nin ilk yarısı, dirençte 0,0000167 ABD dolarına kadar ılımlı bir büyüme gösterecek3. O zaman BTT yükselecek, ancak büyük düşüşler beklenmiyor. Yaklaşan ortaklıklar ve 0.00000250$’a ulaşan gelişmeler, fiyat açısından oldukça iyimser ancak yakın gelecek için şüphesiz mümkün.

BitTorrent (BTT) Fiyat Tahmini 2023

BTT’nin göreli güç endeksi (RSI) 2022’de 60’ın üzerindeyse, yani pazara daha fazla alıcı girdiği için güçlü bir yükseliş trendi oluşmak üzereyse, 2023’ün sonunda 0,00000400$’a ulaşma olasılığı artıyor. daraltılmıştır.

BitTorrent (BTT) Fiyat Tahmini 2024

Platformun son güncellemeleri, gelişmeleri, BTT fiyat tahmini ve yeni proje tahminlerine göre, BTT yatırımcıları 2024 civarında birçok ortaklık ve entegrasyon bekleyebilir. Fiyat aniden yükselip 0.00000700$’a ulaşabileceğinden en iyi yatırım listesi.

BitTorrent (BTT) Fiyat Tahmini 2025

Önümüzdeki dört yıl içinde BTT’nin fiyatı 0,00001 dolara kadar çıkabilir. Ancak bu seviyeye ulaşmak BTT için o kadar da zor olmadı çünkü alım veya satım emirleri için ek orta, kısa vadeli ve uzun vadeli fiyat hedefleri bulunabilir. Bu, BTT’nin tahmine göre önümüzdeki dört yıl içinde yakında yeni ATH’ye ulaşma olasılığının yüksek olduğunu gösteriyor.

Sonuç

Devam eden güçlü pazarlama yaklaşımıyla, BitTorrent’in 2022’de parlak bir geleceği olduğunu söyleyebiliriz. Boğa BTT fiyat tahmini 2022, 0,0000167 ila 0,00000229 ABD doları arasında değişmektedir. Yukarıda belirtildiği gibi, yatırımcılar Bitcoin ve Ethereum gibi ana akım kripto para birimleriyle birlikte BTT’nin 2022’de iyi bir yatırım olduğuna karar verirse, 0,00000250 dolara bile ulaşabilir .

BitTorrent’in çok fazla umut vaat etmesiyle BTT, kripto alanındaki diğer tokenlere kıyasla büyük bir yatırım olabilir, ancak yalnızca BitTorrent fiyat tahminimize göre doğru zamanda doğru fiyat ölçüsüyle yatırım yapılırsa.

Kripto Para Borsası Binance’de hesap açmak için tıklayın!

Tüm gelişmeleri anlık almak ister misiniz? >>> Hemen TelegramInstagramTwitter, ve Tiktok hesaplarımızı takip ederek bildirimleri açın, gelişmelerden ilk siz haberdar olun!

Not: Bu sitede yazılan makale içerikleri tamamen yorum ve analize dayalıdır. Hiç bir şekilde yatırım tavsiyesi değildir.

Bültenimize Katılın

Hemen ücretsiz üye olun ve yeni güncellemelerden haberdar olan ilk kişi olun.

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir