Popüler Trader’a Göre Piyasa Değerine Göre Bitcoin ve En Büyük Kripto Varlıklarından İkisine Patlamalar Geliyor!


coinprojesi.com afasfsavdsvfwe
popüler trader'a göre piyasa değerine göre bitcoin ve en büyük kripto varlıklarından i̇kisine patlamalar geliyor! 5

Yaygın olarak takip edilen bir kripto stratejisti ve tüccarı, Bitcoin (BTC), Ethereum (ETH) ve Binance Coin (BNB) için büyük patlamaların göründüğünü söylüyor.

Takma adlı analist Smart Contracter, 177.800 Twitter takipçisine Bitcoin’in tüm zamanların en yüksek seviyesini basmaktan bir diyagonal direnç uzakta olduğunu söylüyor.

“BTC’nin tüm zamanların en yüksek kırılma noktasına ulaşması sadece an meselesi.”

image
Kaynak: Akıllı Sözleşme Sahibi/Twitter

Tüccarın grafiğine göre, ters baş ve omuz oluşumundan yükseliş devam modeline doğru bir kırılma, Bitcoin’i 68.000 dolarlık fiyat hedefine götürecektir.

Önde gelen akıllı sözleşme platformu Ethereum’a bakan kripto stratejisti, günlük 4.400 dolarlık alanın üzerinde bir kapanışa ulaştığı sürece ETH için gökyüzünün açık olduğunu söylüyor.

“Cuma günkü bu küçük ETH ATH (tüm zamanların en yüksek seviyesi) testti. Sıradaki patlama patlaması olacak…

Sabır öder, başka bir ETH ATH koparma. Umarım zirvelere yakın kalmak için bu günlük yakınlığı yakalarız, o zaman sınır gökyüzü.”

image 1
Kaynak: Akıllı Sözleşme Sahibi/Twitter

Küresel kripto borsası Binance’in hizmet tokeni BNB’ye gelince, Smart Contracter tüm zamanların en yüksek seviyesi olan 700 $’a bir hareket öngörüyor ve mevcut fiyatı olan 551 $’dan %27’nin üzerinde bir potansiyel artışı temsil ediyor.

“BNB için direncin üzerinde bir başka güçlü günlük kapanış . CZ’yi [Binance CEO’su Changpeng Zhao] beğenseniz de beğenmeseniz de bu ATH’ye gidecek.”

image 2
Kaynak: Akıllı Sözleşme Sahibi/Twitter

Kripto Para Borsası Binance’de hesap açmak için tıklayın!

Tüm gelişmeleri anlık almak ister misiniz? >>> Hemen TelegramInstagramTwitter, ve Tiktok hesaplarımızı takip ederek bildirimleri açın, gelişmelerden ilk siz haberdar olun!

Not: Bu sitede yazılan makale içerikleri tamamen yorum ve analize dayalıdır. Hiç bir şekilde yatırım tavsiyesi değildir.

Bültenimize Katılın

Hemen ücretsiz üye olun ve yeni güncellemelerden haberdar olan ilk kişi olun.

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir