En İyi 1000 ETH Balinası 2 Milyar Dolardan Fazla Shiba Inu’ye Sahiptir!


coinprojesi.com 10798
en i̇yi 1000 eth balinası 2 milyar dolardan fazla shiba inu'ye sahiptir! 2

İlk 1000 Ethereum balinasının cüzdanlarında tutulan SHIB miktarı 2 milyar USD’yi aştı. Balinaların SHIB tutma istatistikleri, blockchain ve kripto analitik çözüm hizmetleri sağlayıcısı WhaleStats tarafından keşfedildi.

Ayrıntılı olarak, Shiba Inu dışında, WhaleStats istatistikleri, sabit paraların yanı sıra mevcut diğer altcoinleri de gösterdi. Birkaç isim vermek gerekirse, gemideki jetonlar FTX jetonu, USDC, USDT, OKB, BEST, MANA, CRO, GALA ve daha fazlasıydı.

Listede SHIB‘yi takip eden FTX jetonu. %14.33’lük bir büyüme oranıyla 1.7 milyar doların üzerinde çarpıcı bir miktarla ortaya çıktı. Buna ek olarak, USDC stabilcoin neredeyse 1,1 milyar USD ve %8,48 büyüme oranı ile üçüncü sırada yer aldı.

Bitpanda Ekosistem Simgesi (BEST) de %3.66 büyüme oranı ve 440$ değeri ile listede yer aldı. 439.848. Uzun bir kısa kesmek için, MATIC, MANA, GALA, OKB, LINK ve altcoinlerin çoğu, ilk 1000 ETH balinası tarafından tutulan tokenler olarak pozisyonları güvence altına aldı.

SHIBA ARMY topluluğu heyecanlarını dile getirdi. Topluluk üyelerinin çoğunluğu, SHIB‘nin kullanıcı tabanlı benimsenmesini artırmak için daha fazla kilometre taşını kırdığını görmek için istekli olduklarını belirtti. Ayrıca, tüccarlar, SHIB‘nin 2 milyar dolarlık varlıklarının ETH balinalarının Shiba Inu‘yu yeni bir fiyat artışı için zorlayabileceğini düşünüyor.

Kripto Para Borsası Binance’de hesap açmak için tıklayın!

Tüm gelişmeleri anlık almak ister misiniz? >>> Hemen TelegramInstagramTwitter, ve Tiktok hesaplarımızı takip ederek bildirimleri açın, gelişmelerden ilk siz haberdar olun!

Not: Bu sitede yazılan makale içerikleri tamamen yorum ve analize dayalıdır. Hiç bir şekilde yatırım tavsiyesi değildir.

Bültenimize Katılın

Hemen ücretsiz üye olun ve yeni güncellemelerden haberdar olan ilk kişi olun.

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir