Kripto Analisti, Bitcoin Rallisinin Tüm Zamanların En Yüksek Seviyelerine Çıkacağını Söylüyor!


bitcoin
kripto analisti, bitcoin rallisinin tüm zamanların en yüksek seviyelerine çıkacağını söylüyor! 4

Popüler bir kripto stratejisti, tüm zamanların en yüksek seviyesine giden yolda güçlü bir Bitcoin (BTC) patlaması için bir yol çiziyor.

Sahte kripto analisti Pentoshi, 526.300 Twitter takipçisine, Bitcoin‘in yükselişe geçen daha yüksek düşük kurulumlar yazdırmaya devam ettiği ve 72.000 dolara parabolik bir ralli ateşlediği potansiyel bir senaryo gördüğünü söylüyor.

“Bunun yerine şimdi bir alternatif sunuyorum. Yön değiştirip ikinci seçeneğe yönelmemiz gerektiğine inanıyorum.”

coinprojesi.com skdcfmsd
kripto analisti, bitcoin rallisinin tüm zamanların en yüksek seviyelerine çıkacağını söylüyor! 5

Bitcoin şu anda 39.233 dolardan işlem görüyor. Pentoshi’nin hedefine yönelik bir ralli, %83’ün üzerinde bir yukarı yönlü potansiyeli temsil ediyor.

Son birkaç aydır Bitcoin ayısı olan Pentoshi, BTC‘nin önümüzdeki haftalarda talep akışı alabileceğini söylediği için şimdi yükseliş eğilimine giriyor.

Kripto stratejisti, bir Bitcoin rallisinin kilit katalizörlerinden birinin, Ethereum rakibi Terra’nın (LUNA) rezervlerine eklemek için yaklaşık 1 milyar dolar değerinde BTC satın alma niyeti olduğunu söylüyor.

“Oğlum Do Kwon, rezervlerine 1,2 milyar dolar değerinde BTC eklemek üzere. Sanırım önümüzdeki hafta başlayacak.”

Terra geliştiricisi Terraform Labs’ın kurucusu ve CEO’su Do Kwon, bu ayın başlarında şirketin en büyük BTC sahiplerinden biri olmayı planladığını söyledi.

Pentoshi’ye göre BTC‘yi tüm zamanların en yüksek seviyelerine gönderebilecek bir başka katalizör, El Salvador‘un Bitcoin tahvilleri aracılığıyla 500 milyon dolar değerinde kral kripto satın alma planı.

“Dostum, ya bir ülke, önümüzdeki haftalarda tamamen 500.000.000 $ değerinde BTC satın alırsa ve sonra beğenirse, geri kalanını bir yanardağdan çıkarmak için kullanırsa ve bu şehre, bir Bitcoin şehrine sahip olursa…”

Şubat ayında Blockstream’den Samson Mow, beINcrypto’ya ülkenin Bitcoin destekli tahvilleri için yatırımcı taahhütlerinin 500 milyon doları aştığını söyledi.

coinprojesi.com bitcoin big 1
kripto analisti, bitcoin rallisinin tüm zamanların en yüksek seviyelerine çıkacağını söylüyor! 6

Kripto Para Borsası Binance’de hesap açmak için tıklayın!

Tüm gelişmeleri anlık almak ister misiniz? >>> Hemen TelegramInstagramTwitter, ve Tiktok hesaplarımızı takip ederek bildirimleri açın, gelişmelerden ilk siz haberdar olun!

Not: Bu sitede yazılan makale içerikleri tamamen yorum ve analize dayalıdır. Hiç bir şekilde yatırım tavsiyesi değildir.

Bültenimize Katılın

Hemen ücretsiz üye olun ve yeni güncellemelerden haberdar olan ilk kişi olun.

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir