Cardano: Şimdi Satın Alma Zamanı mı?


alma
cardano: şimdi satın alma zamanı mı? 3
  • Küresel kripto alanı genellikle bir çöküş içinde.
  • Cardano şu anda çok iyi performans göstermiyor.
  • Ancak, durum uzun süre kasvetli kalmayabilir.

Son zamanlarda, kripto alanında, özellikle Cardano’ya karşı karışık duygular ve tepkiler var gibi görünüyor. Ancak, yatırımcıları hayal kırıklığına uğratma eğiliminde olan birkaç haber olsa da, bazı iyi haberler de var. Böyle iyi bir haber, Bitcoin’in yakında McDonald’s, Walmart, Home Depot ve diğer büyük Fortune 500 şirketleri tarafından kabul edilebileceğidir.

Ayrıca Strike CEO’su Jack Maller, Shopify ile resmi olarak ortak olduklarını açıkladı. Bu, artık Shopify çevrimiçi kart işlemlerini kullanan herhangi bir web sitesinin Bitcoin’in Lightning Network’ünü kullanarak ödemeleri işleyebileceği anlamına geliyor.

Kripto dünyasında bir başka olumlu olay, Luna Vakfı’nın rezervleri için 100 milyon dolarlık AVAX tokenleri satın almasıydı. Bu, Bitcoin dışında satın aldıkları ilk para.

Hepsi bu değil. Yine bir başka ilginç haber özelliği Cardano – Solana ve Cardano’nun yakında Chicago Ticaret Borsası’nda vadeli işlem sözleşmeleri olduğu bildiriliyor.

Şu anda Cardano ile ilgili sorun, Cardano yatırımcılarının çoğunun kötü durumda olmasıdır. Raporlar, mevcut Cardano yatırımcılarının yaklaşık %66’sının para kaybettiğini söylüyor. Ve Cardano yatırımcılarının sadece %25’i gerçekten kâr ediyor. Ancak, sadece Cardano değil. Bitcoin ve Ether bile tüm zamanların en yüksek seviyesinden epeyce düştü.

Özellikle, bugün yatırımcıların çoğu, 2021’de kripto performansının zirvesinde coin satın alan kişilerdir. Ve o zamandan beri kayda değer bir ilerleme olmadı.

Ancak daha yakından bakıldığında Cardano’nun sanılanın aksine geçtiğimiz yıl büyüdüğü görülüyor. Cardano’nun kilitli toplam değeri (TVL) büyümeye devam etti. Ve Cardano’nun ağındaki cüzdan sayısı katlandı. Üstelik Cardano’daki NFT‘lerin sayısı önemli ölçüde arttı.

Bu nedenle, mevcut senaryo Cardano için kasvetli görünse de geleceğin parlak olması bekleniyor.

coinprojesi.com cardano 3
cardano: şimdi satın alma zamanı mı? 4

Kripto Para Borsası Binance’de hesap açmak için tıklayın!

Tüm gelişmeleri anlık almak ister misiniz? >>> Hemen TelegramInstagramTwitter, ve Tiktok hesaplarımızı takip ederek bildirimleri açın, gelişmelerden ilk siz haberdar olun!

Not: Bu sitede yazılan makale içerikleri tamamen yorum ve analize dayalıdır. Hiç bir şekilde yatırım tavsiyesi değildir.

Bültenimize Katılın

Hemen ücretsiz üye olun ve yeni güncellemelerden haberdar olan ilk kişi olun.

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir