Kripto Analisti Benjamin Cowen, Bitcoin (BTC) için Bir Boğa Katalizörü Detaylarını Verdi!


Yaygın olarak takip edilen bir kripto analisti, Fed Başkanı Jerome Powell’ın bir sonraki konuşması sırasındaki tonunun, yeni bir Bitcoin (BTC) rallisini ateşleyen bir katalizör görevi görebileceğini söylüyor.

Yeni bir video güncellemesinde, popüler kripto tüccarı Benjamin Cowen, Powell bir sonraki konuşmasında bir zeytin dalı uzatıyor gibi görünürse, Bitcoin’in 25.000 dolara fırlayabileceğini söyledi.

Ancak Cowen, önde gelen dijital varlığın bu seviyeyi geçmesinin pek mümkün olmadığını belirtiyor.

“Powell gelecek hafta çıkarsa ve birdenbire onun uzun zamandır duyduğumuzdan çok daha güvercini olursa, o zaman boğa piyasası destek bandının (25.000 $) üzerinde bir kırılma görebilirdiniz…

Powell, ses tonunda herhangi bir güvercinlik ile ortaya çıkarsa, [BTC] biraz ortaya çıkabilir. Yakın zamanda 40.000$ veya 50.000$’a geri döneceğini söylemiyorum. Ama oynaklığı görebilirsin. Birkaç ay önce 25.000 dolardık.”

bitcoin
kripto analisti benjamin cowen, bitcoin (btc) için bir boğa katalizörü detaylarını verdi! 2

Cowen, görünümünün büyük ölçüde Fed’in bir sonraki toplantısında ne açıklayacağına bağlı olduğunu not etmeye devam ediyor. Fed’in mevcut pozisyonlarına göre dönmesiyle ilgili görüşmelerin, kripto para birimi için kısa vadeli bir ralliyi ateşleyebileceğini ve kripto endüstrisinin mevcut ayı piyasasından volatilite beklediğini de sözlerine ekledi.

“Birçoğu, bir sonraki FOMC [Federal Açık Piyasa Komitesi] toplantısında alacağımız rehberliğe bağlı olacak.

Gelecekteki bir pivottan bahsediliyorsa, net olacağım, FED pivot yapsa bile, kısa vadede kolayca bir ralliye yol açabilirken, önceki birikim aşamalarının ayı piyasalarından çıkması gibi Tüm zamanların en yüksek seviyelerine çıkmadan önce bir süre ortalıkta dolaşın.

Hâlâ ayı piyasasının bitip bitmediğini ve dibin içeride olup olmadığını anlama sürecindeyiz.”

Bitcoin, yazı yazarken 20,387 $ için el değiştiriyor, gün içinde küçük bir kayıp.

Kripto Para Borsası Binance’de hesap açmak için tıklayın!

Tüm gelişmeleri anlık almak ister misiniz? >>> Hemen TelegramInstagramTwitter, ve Tiktok hesaplarımızı takip ederek bildirimleri açın, gelişmelerden ilk siz haberdar olun!

Not: Bu sitede yazılan makale içerikleri tamamen yorum ve analize dayalıdır. Hiç bir şekilde yatırım tavsiyesi değildir.

Bültenimize Katılın

Hemen ücretsiz üye olun ve yeni güncellemelerden haberdar olan ilk kişi olun.

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir