Bu Altcoin 200 Milyon Dolar Kaynak Artışından Sonra Sadece Bir Haftada %79 Arttı!


altcoin
bu altcoin 200 milyon dolar kaynak artışından sonra sadece bir haftada %79 arttı! 3

Dijital varlık piyasalarının çoğu birleşirken veya düşüş eğilimi gösterirken, takas edilemeyen token (NFT) sektörüne odaklanan bir altcoin yükseldi.

Immutable X (IMX), kullanıcılara neredeyse anında, düşük ücretli işlemler sağlamayı amaçlayan Ethereum NFT’leri için bir ölçeklendirme çözümüdür.

Projeye göre Immutable X motoru saniyede 9.000 işleme izin veriyor. Projenin yerel belirteci olan IMX, stake etme, ücretler ve yönetim için kullanılabilir.

Geçen hafta, Immutable X, devlet destekli Singapurlu holding şirketi Temasek tarafından yönetilen 200.000.000 $’lık bir finansmana kilitlendi.

Fon artırımı haberlerinin ardından IMX, bir haftadan kısa bir sürede %79’luk bir artışla 7 Mart’ta 1,10$’dan 13 Mart’ta 1,97$’a sıçrayarak oldukça büyük bir ralli başlattı. Aynı zaman diliminde, Bitcoin ve Ethereum neredeyse tamamen yatay işlem gördü.

Yazma sırasında, IMX, gün için düşüşle 1,71 $ olarak fiyatlandırıldı, ancak yine de haftada yaklaşık %50 arttı.

Bir basın açıklamasına göre Immutable X, küresel genişleme planları üzerinde çalışmak, büyümesini hızlandırmak ve şirketin oyun geliştirme departmanı olan Immutable Gaming Studio’yu ölçeklendirmek için yeni sermayeyi kullanacak.

Ayrıca, “hızlı genişlemeyi” desteklemek için bir dizi yeni yöneticiyi işe aldı.

Şu anda Immutable X üzerine inşa edilen şirketler arasında GameStop, TikTok, Opensea, Ember Sword, Illuvium, GreenPark Sports ve Gary Vee (Vee Friends) bulunuyor.

coinprojesi.com 10603
bu altcoin 200 milyon dolar kaynak artışından sonra sadece bir haftada %79 arttı! 4

Kripto Para Borsası Binance’de hesap açmak için tıklayın!

Tüm gelişmeleri anlık almak ister misiniz? >>> Hemen TelegramInstagramTwitter, ve Tiktok hesaplarımızı takip ederek bildirimleri açın, gelişmelerden ilk siz haberdar olun!

Not: Bu sitede yazılan makale içerikleri tamamen yorum ve analize dayalıdır. Hiç bir şekilde yatırım tavsiyesi değildir.

Bültenimize Katılın

Hemen ücretsiz üye olun ve yeni güncellemelerden haberdar olan ilk kişi olun.

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir