Moonbirds NFT’leri Dört Günde 290 Milyon Dolar Satılarak Satış Listelerinde En Üst Sırada!


moonbirds
moonbirds nft'leri dört günde 290 milyon dolar satılarak satış listelerinde en üst sırada! 2
  • Yeni başlatılan Ethereum tabanlı NFT projesi, ticaret hacmi çizelgelerinin zirvesine çıkıyor.
  • Sadece 4 gün gibi kısa bir sürede Moonbirds, 290 milyon dolar değerinde satış gerçekleştirdi.
  • Koleksiyonun tamamı 16 Nisan’da NFT başına 2,5 Ether (ETH) ve şu anki fiyatlarla yaklaşık 7.700 $ nane fiyatıyla tükendi.

Yakın zamanda başlatılan Ethereum tabanlı NFT projesi Moonbirds, şimdi ticaret hacmi çizelgelerinin zirvesine çıkıyor. Sadece 4 gün içinde proje 290 milyon dolar değerinde satış gerçekleştirdi. NFT koleksiyonu, bilgisayar tarafından oluşturulan 10.000 piksel baykuş avatarından oluşur.

Koleksiyonun tamamı, 16 Nisan’da NFT başına 2,5 Ether (ETH) nane fiyatıyla hemen tükendi ve bu, mevcut fiyatlarla yaklaşık 7.700 dolara eşit. O zamandan beri, ikincil piyasalarda taban fiyat patladı. OpenSea’ye göre taban fiyat şu anda 18.45 ETH‘de – yaklaşık 56.800 dolar.

CryptoSlam’den gelen veriler, projenin 289,9 milyon dolar değerinde ikincil satış ürettiğini gösteriyor. Bu rakamla, bu proje 7 günlük ve 30 günlük metriklerde en çok satan NFT koleksiyonudur. Proje şimdi de son 24 saat içinde ikinci sırada.

Buna karşılık, Moonbirds’ün NFT satış rakamları, ikinci sıradaki Azuki koleksiyonunun ve 189,3 milyon dolarlık hacminin %52 önünde. Moonbirds ayrıca satış hacmi açısından Bored Ape Yacht Club’ın (BAYC) %76 önünde, çünkü BAYC 164.6 milyon $ seviyesinde bulunuyor.

DappRadar ayrıca Moonbirds #7963 NFT‘nin geçtiğimiz hafta tüm NFT koleksiyonları arasında 135 ETH (410.000 $) satarak dokuzuncu en büyük satışı olduğunu gösterdi.

Moonbirds’ün etkileyici lansmanına katkıda bulunan faktörlerden biri, PROOF Collective’in kurucu üyelerinin yatırımcılardan aldığı önemli destektir. PROOF Collective birkaç NFT projesi üzerinde çalışıyor ve aynı zamanda 1.000 PROOF Collective NFT sahibi için özel bir sosyal kulüp olarak hareket ediyor.

Kripto Para Borsası Binance’de hesap açmak için tıklayın!

Tüm gelişmeleri anlık almak ister misiniz? >>> Hemen TelegramInstagramTwitter, ve Tiktok hesaplarımızı takip ederek bildirimleri açın, gelişmelerden ilk siz haberdar olun!

Not: Bu sitede yazılan makale içerikleri tamamen yorum ve analize dayalıdır. Hiç bir şekilde yatırım tavsiyesi değildir.

Bültenimize Katılın

Hemen ücretsiz üye olun ve yeni güncellemelerden haberdar olan ilk kişi olun.

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir