Kripto Analisti, 2022’de İzlenecek En iyi 7 Kripto Varlığını Listeliyor!


coinprojesi.com wakdslsad
kripto analisti, 2022'de i̇zlenecek en iyi 7 kripto varlığını listeliyor! 2
  • Altcoin Daily, bu yıl büyük potansiyele sahip yedi kripto varlığı listeledi.
  • Bunların arasında, ağları talebin yanı sıra artan jeton kıtlığını gösteren Bitcoin ve Ethereum da var.

Altcoin Daily‘ye göre kripto alanında gerçekleşen büyük gelişmelerle birlikte, en popüler 7 kripto varlığın listesi burada.

Bitcoin (BTC)

Kripto analisti Lark Davis‘in yakın zamanda belirttiği gibi, blockchain analitik firması Glassnode’a göre borsalardaki Bitcoin rezervleri Ekim 2018’den bu yana en düşük seviyesinde. Bu, özellikle uzun vadeli sahipler arasında kripto varlığı için artan talebi ve kıtlığı gösteriyor. Salvador Devlet Başkanı Nayib Bukele‘nin bir tweet’i aynı hikayeyi aktarıyor: Bitcoin arzı, dünya çapında 50 milyondan fazla milyoner için her biri bir BTC tutmaya karar verirlerse asla yeterli olmayacak.

Fidelity Investments ayrıca Bitcoin’i “üstün bir para biçimi” olarak nitelendirerek övüyor.

Ethereum (ETH)

Ethereum tabanlı lider NFT (karşılaştırılamaz token) pazarı OpenSea, aylık satışlarda 5 milyar dolarlık büyük bir rekor kırdı. NFT işlemlerinin yüksek kaydı, deflasyona doğru harekette 1 milyar dolarlık ETH tokenlerinin yakılmasına katkıda bulundu. Dahası, OpenSea artık Uniswap’ı Ethereum’da en çok kullanılan ürün olarak değiştirdi.

Amerikalı rapçi Kanye West, NFT’ler oluşturmak için birçok talep aldığını söylüyor – dijital koleksiyon ürünlerine yönelik artan talebin bir başka göstergesi. Eski Disney CEO’su Bob Iger de bir NFT “patlaması” öngörüyor. Bu olaylar, NFT alanı ve genel olarak Ethereum ekosistemi için daha parlak günlerin olduğunu gösteriyor – şimdiye kadarki en büyük NFT blok zinciri.

Ziliqa (ZIL)

Ziliqa blok zincirindeki işlem sayısı, mevcut piyasa koşullarında bile şimdiye kadarki en yüksek üçüncü işlemdir. Ek olarak, bu ayki toplam işlem ücretleri şimdiye kadarki en yüksek oran. Ziliqa ekosisteminin bir destekçisi olan ZilHub, bu olayların ağın ZIL token fiyatından bağımsız olarak yalnızca daha iyi hale geldiğini gösterdiğini söylüyor. Ziliqa, yazma sırasında 0.04407056 ZIL token fiyatı ile kripto piyasa değerine göre 126. sırada yer alıyor.

Decentraland

Altcoin Daily, yol haritasındaki 2022 planları nedeniyle bu 3D sanal dünya platformunun büyük bir potansiyele sahip olduğunu düşünüyor. İçerirler:

Windows, Linux ve Mac için masaüstü istemcisi

VR istemcisi bu yılın 2. yarısını bekliyordu

Erken prototiplemede mobil uygulama

NFT’ler giyilebilir (Maymunlar, punklar, vb.)

İzlenecek daha fazla kripto varlığı

Avalanche (AVAX)

Avalanche ekosistemi, Ethereum’a benzer bir belirteç yakma özelliğine sahiptir. Şimdiye kadar, ağ 700.000’den fazla jetonu yok etti – arzının yaklaşık yüzde 0.1’i, ağa her gün daha fazla kullanıcı katılıyor.

Rubic (RBC)

Altcoin Daily, Rubic’i daha iyi oranlar, daha ucuz ücretler ve önde gelen DEX’lerle ortaklıklar sunan en iyi çok zincirli takas protokollerinden biri olarak lanse ediyor. Kullanıcıların Ethereum, Polygon ve Avalanche dahil olmak üzere çeşitli blok zincirlerinde 15.000’den fazla varlığı takas etmesine olanak tanır.

10 Şubat’ta Rubic, Rubic Widget’ı entegre eden projelerin sayısını artırmak için teşvik edilmiş bir tavsiye programı başlatacak. Ocak ayı yaklaşırken ağ zaten merkezi olmayan protokol Arbitrum’u entegre etti.

Cardano (ADA)

Bildirildiğine göre, Cardano satın alma baskısında önemli bir artış görüyor ve bu da olası bir yükseliş eğilimine işaret ediyor. Bu tez, Ocak ayında işlemlerde yüzde 17 artışla 29,4 milyona çıkması gibi ağın yaydığı pozitif zincir içi istatistiklerle destekleniyor.

Solana (SOL)

CNF’nin yakın zamanda bildirdiği gibi, Solana, 500 milyar dolarlık ticaret ekonomisine girmeyi planladığı için yeni bir eşler arası ödeme protokolü olan Solana Pay’i başlattı.

Kripto Para Borsası Binance’de hesap açmak için tıklayın!

Tüm gelişmeleri anlık almak ister misiniz? >>> Hemen TelegramInstagramTwitter, ve Tiktok hesaplarımızı takip ederek bildirimleri açın, gelişmelerden ilk siz haberdar olun!

Not: Bu sitede yazılan makale içerikleri tamamen yorum ve analize dayalıdır. Hiç bir şekilde yatırım tavsiyesi değildir.

Bültenimize Katılın

Hemen ücretsiz üye olun ve yeni güncellemelerden haberdar olan ilk kişi olun.

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir