Tron Kurucusu Justin Sun, Memecoin Pazarına Girme Niyetini Açıkladı!


Tron (TRX) projesinin yaratıcısı Justin Sun, memecoin ticaretine giriş yapmayı planladığını duyurdu.

Sun Memecoin Niyetini Açıkadı

Sun, memecoin’leri ve “gelecek vaat eden projeleri” alıp satacağını ifade etti.

“Lütfen unutmayın, bu ticaret faaliyetlerinden doğacak olası tüm zararları kişisel olarak karşılayacağım ve elde edilen tüm gelirler tamamen hayır kurumlarına bağışlanacaktır.

Ancak, yaptığım bu yatırımların finansal bir tavsiye oluşturmadığını ve bu projelerin Huobi Global ve Poloniex gibi herhangi bir borsada listelenmeyeceği garantisi olmadığını hatırlamanız çok önemli. Ben sadece eğlenmek için kripto para ticareti yapıyorum. Her zaman yatırım yapmadan önce kendi araştırmanızı yapın!”

justin sun
tron kurucusu justin sun, memecoin pazarına girme niyetini açıkladı! 2

Blockchain analiz platformu Lookonchain, sahtekarların masum yatırımcıları dolandırmak için Justin Sun’ın genel adresine “değersiz coin” göndereceği konusunda uyarıda bulunuyor.

Blockchain güvenlik firması Peckshield, bu tür dolandırıcılık girişimlerinin zaten başladığını belirtiyor.

Son haftalarda memecoin‘ler, yeni piyasaya sürülen Dogecoin (DOGE) rakibi Pepe (PEPE) sayesinde kripto para haberlerini domine etti.

Bu tartışmalı meme tabanlı kripto para birimi, lansmanında yaklaşık 0,00000007078 dolar seviyesinden 5 Mayıs’ta %5,551’lik bir artışla tüm zamanların en yüksek seviyesi olan 0,000004 dolar seviyesine ulaştı.

Ancak PEPE, o günden bu yana tüm zamanların en yüksek seviyesinden %75’ten fazla düştü ve bu yazının yazıldığı sırada 0,000001 dolardan işlem görüyor. Piyasa değeri açısından 73. sırada olan bu kripto para birimi, son 24 saat içinde yaklaşık %27 değer kaybetti.

Kripto Para Borsası Binance’de hesap açmak için tıklayın!

Tüm gelişmeleri anlık almak ister misiniz? >>> Hemen TelegramInstagramTwitter, ve Tiktok hesaplarımızı takip ederek bildirimleri açın, gelişmelerden ilk siz haberdar olun!

Not: Bu sitede yazılan makale içerikleri tamamen yorum ve analize dayalıdır. Hiç bir şekilde yatırım tavsiyesi değildir.

Bültenimize Katılın

Hemen ücretsiz üye olun ve yeni güncellemelerden haberdar olan ilk kişi olun.

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir