Kısa Sürede Çok Sayıda Meta Cricket League NFT Satıldı!


meta cricket league
kısa sürede çok sayıda meta cricket league nft satıldı! 2
  • JumptradeNFT, 55.000 Meta Cricket League (MCL) NFT sattı.
  • Koleksiyon, canlı airdrop oturumu sırasında satıldı.
  • Jumptrade’in yakında Chelsea Futbol Kulübü NFT koleksiyonlarını piyasaya sürmesi bekleniyor.

Bir NFT oyun platformu olan JumptradeNFT, 22 Nisan’daki NFT canlı düşüşünden sonra dakikalar içinde yaklaşık 55.000 Meta Cricket League (MCL) NFT sattı. Bu NFTS’lerin her biri 25$’dan satıldı. MCL, Jumptrade’de oyuncuların lider tablolarına tırmanarak ödüller kazanmalarını sağlayan yeni bir oyna-kazan oyunudur.

Önemli bir şekilde, MCL NFT‘ler, kullanıcıların oyunlarından para kazanmaya girmeleri için kapıyı da açıyor. Ayrıca oyuncular, dijital varlıkları için teşviklerin ve gerçek dünya yararlarının kilidini açabilir. Ayrıca oynanabilir, kimliği doğrulanmış ve imzalanmış efsane koleksiyonlarını toplayabilir ve oyun içi performansı artırmak için NFT‘leri yükseltebilirler.

GuardianLink’in Kurucu Ortağı ve COO’su Kameshwaran Elangovan şunları söyledi:

Hem oyun hem de kriket camiasından çok büyük bir tepki aldık. Ön rezervasyon etkinliği de olağanüstü ilgi gördü.

Jumptrade’in, fotoğraflar, imzalı kartpostallar ve 1905’ten bu yana takımın tarihi anlarını gösteren biletler gibi özel içeriklere sahip Chelsea Futbol Kulübü koleksiyonluk NFT’lerini tanıtması bekleniyor.

NFT platformları, blockchain teknolojisinin ortaya çıkmasıyla yaygın olarak popüler hale geldi. Bu alan müzik, sanat, moda, güzellik vb. gibi farklı alanlara adım atıyor. Dahası, birçok firma kendi benzersiz NFT’lerini başlatarak NFT alanına giriyor. JumptradeNFT, bir blockchain çözümleri sağlayıcısı olan GuardianLink tarafından başlatılan uluslararası bir NFT oyun platformudur. Platform, oyun NFT’lerini ve uluslararası markaları ve ünlü NFT‘leri de sergiliyor. Özellikle, Meta Cricket League dünyanın ilk NFT kriket oyunudur. Oyun, oyuncuların NFT’leri kullanarak para kazanmalarını sağlayan topluluk odaklı bir özellik içeriyor.

Kripto Para Borsası Binance’de hesap açmak için tıklayın!

Tüm gelişmeleri anlık almak ister misiniz? >>> Hemen TelegramInstagramTwitter, ve Tiktok hesaplarımızı takip ederek bildirimleri açın, gelişmelerden ilk siz haberdar olun!

Not: Bu sitede yazılan makale içerikleri tamamen yorum ve analize dayalıdır. Hiç bir şekilde yatırım tavsiyesi değildir.

Bültenimize Katılın

Hemen ücretsiz üye olun ve yeni güncellemelerden haberdar olan ilk kişi olun.

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir