Milyarder Mark Cuban Kripto Portföyünde Büyük Değişiklikler Yapıyor!


kripto
milyarder mark cuban kripto portföyünde büyük değişiklikler yapıyor! 2

Milyarder Mark Cuban’ın Ethereum cüzdanı, Shark Tank yatırımcısının en son kripto portföy değişikliğine bir bakış sunuyor.

Ethereum arama motoru EtherScan’a göre, ETH Cuban’ın cüzdanındaki en büyük varlık olmaya devam ediyor, ancak Circle’ın USDC stabilcoin’i şimdi iki numarada yer aldı.

Şu anda Küba’nın Ethereum cüzdanında portföyün %54’ünden fazlası olan 260.462 USDC var. USDC, portföyünde geçen ayın sonlarına kadar mevcut değildi.

3 numarada, veri paylaşımı ve ilgili hizmetler için merkezi olmayan bir ekosistem olan Ocean Protocol (OCEAN) yer alıyor. Kripto boğa, yaklaşık 64.249 dolar veya cüzdanının yaklaşık %13’ü değerinde 128619.2 OCEAN’a sahip.

Cuban’ın dördüncü en büyük kripto holdingi, yaratıcı merkezli, değiştirilemez token (NFT) platformu Rarible’ın yönetişim belirteci olan RARI’dir. Yatırımcının 51.132 $ değerinde 6632 RARI’sı var.

Milyarderin cüzdanındaki RARI’nın ardından, Olympus merkezi olmayan özerk organizasyonun (DAO) yönetimi olan gOHM var. Şu anda 18.921 dolar değerinde 5.9 gOHM’ye sahip.

Cuban ayrıca, merkezi olmayan müzik akışı protokolü Audius’un yerel belirteci olan bir AUDIO çantasına sahiptir. Dallas Mavericks’in sahibi yaklaşık 12.687,45 dolar değerinde 10000 AUDIO’ya sahip.

Cuban’ın cüzdanı, NFT koleksiyonunu Lazy’de ifşa ettiğinde halka açıldı ve o zamandan beri blockchain dedektifleri onu takip ediyor. Milyarderin başka yerlerde kripto cüzdanları olup olmadığı net değil.

Teknoloji girişimcisi Fortune ile yaptığı bir röportajda yakın zamanda ETH konusunda “çok iyimser” olduğunu belirtti. Ethereum‘u bir iş kanıtı sisteminden hisse kanıtı sistemine götürecek olan birleşmeyi, piyasa değerine göre ikinci en büyük kripto varlığı için büyümenin kilit bir katalizörü olarak tanımladı.

Ayrıca, birleşme madenciliği modası geçmiş hale getirdiğinden, genel ETH arzının muhtemelen azalacağını ve yukarı yönlü baskıyı destekleyeceğini söyledi. Cuban, birleşme tamamlandığında ETH’nin deflasyonist bir varlık olma yolunda olacağını tahmin ediyor.

Kripto Para Borsası Binance’de hesap açmak için tıklayın!

Tüm gelişmeleri anlık almak ister misiniz? >>> Hemen TelegramInstagramTwitter, ve Tiktok hesaplarımızı takip ederek bildirimleri açın, gelişmelerden ilk siz haberdar olun!

Not: Bu sitede yazılan makale içerikleri tamamen yorum ve analize dayalıdır. Hiç bir şekilde yatırım tavsiyesi değildir.

Bültenimize Katılın

Hemen ücretsiz üye olun ve yeni güncellemelerden haberdar olan ilk kişi olun.

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir