Bitwise CEO’su, Bitcoin Yeni Boğa Piyasası Döngüsüne Hazır Olduğunu Söyledi!


Dünyanın en büyük kripto endeksi Bitwise şirketinin CEO’su, firmanın müşterilerinin kendilerini bir sonraki Bitcoin (BTC) boğa döngüsü için konumlandırdıklarını söylüyor.

Bitwise CEO’su Hunter Horsley, Bloomberg Technology ile yaptığı yeni bir röportajda, 2022’nin kripto için kesinlikle bir ayı piyasası olduğunu, ancak müşterilerden artan miktarda ilgi gördüğünü söyledi.

“Kripto yaklaşık %60 oranında düştü, ya da o civarlarda – her gün değişiyor. Yani bu yılın hikayesi kesinlikle bir ayı piyasası. Yine de, müşteri tabanımızdan artan ilgi gördük. Ve bence birçok kripto yatırımcısı için arka plan, tarihsel olarak dört yıllık döngülerin olması ve birçok kripto piyasası anlarında para kazanma fırsatları olsa da, ayı piyasaları servetin yapılabileceği anlardır. Dolayısıyla, kendilerini mevcut ayı piyasasında konumlandıran ve şimdi uzaya giren bazıları var.”

bitcoin-bitwise
bitwise ceo'su, bitcoin yeni boğa piyasası döngüsüne hazır olduğunu söyledi! 2

Horsley, tarihsel piyasa kalıpları hakkındaki görüşünü yineleyerek, neden gelecek yıl yeni bir boğa piyasasının başlamasını beklediğini açıklıyor.

“Sahip olduğumuz verilerle kriptonun tarihsel modeli – 12 yıllık bir yolculuk – dört yıllık döngüler elde etmemizdir. Artan bir ivme ile üç yıllık boğa piyasası ve ardından bir ayı piyasası yılı alıyoruz. Yani 2014’te pazar neredeyse %60 düştü. 2018 – kuzeyde pazar %70 düştü. Ve bu yıl, açıkçası, 2022, pazar yaklaşık %60 oranında düştü. Beklenti, piyasa tarihsel eğilimini sürdürürse, gelecek yıl yeni bir döngüye başlamamız olacaktır.”

Kripto Para Borsası Binance’de hesap açmak için tıklayın!

Tüm gelişmeleri anlık almak ister misiniz? >>> Hemen TelegramInstagramTwitter, ve Tiktok hesaplarımızı takip ederek bildirimleri açın, gelişmelerden ilk siz haberdar olun!

Not: Bu sitede yazılan makale içerikleri tamamen yorum ve analize dayalıdır. Hiç bir şekilde yatırım tavsiyesi değildir.

Bültenimize Katılın

Hemen ücretsiz üye olun ve yeni güncellemelerden haberdar olan ilk kişi olun.

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir