Efsanevi Tüccar Peter Brandt’e Göre Cardano (ADA) Büyük Ayı Formasyonu Oluşturuyor!


Efsanevi tüccar Peter Brandt, Cardano’nun (ADA), Ethereum (ETH) rakibi için büyük bir aşağı yönlü fiyat hareketi öneren teknik bir model oluşturduğunu söylüyor.

Brandt, Cardano’nun azalan bir üçgen modelinde işlem gördüğünü ve ADA fiyatında potansiyel %42’lik bir düşüş öngördüğünü söylüyor.

“ADA/USD grafiği, Schabacker, Edwards ve Magee için klasik bir azalan üçgen ve 0,25 doların altına olası bir düşüş öneriyor. Grafikler her zaman işe yarar mı? – pek değil, ama yaptıklarında, bu güzel bir şey.”

cardano
kaynak: peter brandt/twitter

John Magee, Richard D. Edwards ve Richard W. Schabacker, 1930’larda ve 1940’larda “azalan üçgen” modelinin oluşturulmasına yardımcı olan popüler teknik analistlerdir.

Brandt’ın Cardano analizi, blockchain analitik firması Santiment’in, tüccarların ADA’yı ve diğer iki kripto varlığını rekor düzeyde düşük duyarlılıkla açtığını bildirdiği gibi geliyor.

“Cardano, EOS ve Tron, bir zamanlar alım satım yapan kalabalıkların kendilerine yönelmeye başladığı popüler üç varlık. Fiyat performansı, 2022’de bu üç kişi için özellikle zordu ve kapitülasyon, yakında onları geri çekecek fiyat artışlarına yol açabilir.”

seri72 coinprojesi
Kaynak: Santiment/Twitter

Yazma sırasında ADA, son 24 saat içinde çoğunlukla yatay olarak 0,422 dolar değerinde.

Bitcoin’e bakan Brandt, BTC’nin şu anda piyasadaki en büyük risk-ödül alım satım işlemlerinden birini sunduğunu söylüyor.

“2018 yılına kadar, özür dilemeden, Bitcoin BTC’nin 100.000 ABD Doları / 250.000 ABD Doları / her neyse ve% 50’ye gitme şansının% sıfıra gitme şansı olduğunu belirttim. Buna hala inanıyorum, ancak bu BTC’nin oldukça asimetrik bir ödülden riske ticareti temsil ettiği anlamına geliyor.

seri121 kriptoup
Kaynak: Peter Brandt/Twitter

Yazma sırasında, Bitcoin gün için sabit olan 19.405 $ için el değiştiriyor.

Kripto Para Borsası Binance’de hesap açmak için tıklayın!

Tüm gelişmeleri anlık almak ister misiniz? >>> Hemen TelegramInstagramTwitter, ve Tiktok hesaplarımızı takip ederek bildirimleri açın, gelişmelerden ilk siz haberdar olun!

Not: Bu sitede yazılan makale içerikleri tamamen yorum ve analize dayalıdır. Hiç bir şekilde yatırım tavsiyesi değildir.

Bültenimize Katılın

Hemen ücretsiz üye olun ve yeni güncellemelerden haberdar olan ilk kişi olun.

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir