Binance, 100 Milyon Euroluk Yatırım Projesini Duyurdu, Station F ile Ortak Oldu!


yatırım
binance, 100 milyon euroluk yatırım projesini duyurdu, station f ile ortak oldu! 2
  • Binance, geçen Kasım 2021’de açıklanan Objective Moon programının bir parçası olarak Fransa’da 100 milyon Euro’luk bir yatırım projesini açıkladı.
  • Kripto borsası, Paris’teki dünyanın en büyük başlangıç kampüsü olan Station F ile ortaktır.
  • CZ, borsanın telefon hattı müşteri desteğini denediğini söyledi.

13 Nisan bugün Binance, Paris Blockchain Haftası Zirvesi’nde Fransa’da 100 milyon € (108 milyon $) yatırımın açılışını duyurdu. Borsa, Binance‘in Avrupa’daki ayak izini genişletmesinin bir parçası olarak Paris’teki dünyanın en büyük başlangıç ​​kampüsü olan Station F ile ortaklık kurdu.

Binance Kurucusu ve CEO’su Changpeng Zhao (CZ) şöyle açıklıyor:

Fransa’yı seviyoruz. Ve bu açılış angajmanın kanıtıdır. Blockchain, Web.3 ve metaverse çevresinde güçlü bir ekosistem oluşturmaya ve desteklemeye kararlıyız. Fransa’dan Avrupa için bir fırlatma rampası olarak başlayarak, bu alanı yaratıcı ve yenilikçi üssümüz olarak kullanmayı amaçlıyoruz.

Özellikle, bu açılış CZ tarafından geçen Kasım ayında açıklanan “Objective Moon” programının bir parçası. Ayrıca CZ, Fransa’nın bu endüstrinin Avrupa’da lideri olmak için benzersiz bir konumda olduğunu söyledi. Firmasının halihazırda ülkede yaklaşık 50 kişilik bir ekibe sahip olduğunu da sözlerine ekledi.

Anlaşmanın bir parçası olarak startuplar, fikirlerini ve Binance ortaklarıyla potansiyel işbirliklerini geliştirmek için BNB Chain, NFT Labs ve Binance Labs ekiplerinin desteğinden faydalanacak.

Station F Direktörü Roxanne Varza, şunları söyledi:

Web 3 ekonomisinin önde gelen uluslararası oyuncusunu Station F’de ağırlamaktan gurur ve heyecan duyuyoruz. Blok zinciri ve kriptoyu daha iyi anlamak isteyen tüm insanlar için, buranın web3 dünyasına girmelerine yardımcı olacağını umuyoruz.

Ayrıca CZ, Binance‘in Türkçe destekten başlayarak telefon hattı müşteri desteğini yönlendirdiğini de söyledi. Şu anda sohbet tabanlı desteğe dayanan firma, nihayetinde tüm pazarlarda telefon tabanlı desteği sunmayı umuyor.

Kripto Para Borsası Binance’de hesap açmak için tıklayın!

Tüm gelişmeleri anlık almak ister misiniz? >>> Hemen TelegramInstagramTwitter, ve Tiktok hesaplarımızı takip ederek bildirimleri açın, gelişmelerden ilk siz haberdar olun!

Not: Bu sitede yazılan makale içerikleri tamamen yorum ve analize dayalıdır. Hiç bir şekilde yatırım tavsiyesi değildir.

Bültenimize Katılın

Hemen ücretsiz üye olun ve yeni güncellemelerden haberdar olan ilk kişi olun.

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir