KuCoin 20 Milyon Kullanıcıyı Aştı, İlk KuCoin Vadeli İşlemleri Küresel Takım Savaşı Başladı!


coinprojesi.com kucoinn
kucoin 20 milyon kullanıcıyı aştı, i̇lk kucoin vadeli i̇şlemleri küresel takım savaşı başladı! 3
  • KuCoin, 20 milyon kayıtlı kullanıcı sınırını aştı.
  • KuCoin’in Vadeli İşlemler Takım Savaşı zaten yayında.
  • Kazanılacak 1 milyon USDT’ye kadar Ödül Havuzu.

Küresel kripto para borsası KuCoin, henüz yayına giren İlk KuCoin Vadeli İşlemleri Küresel Takım Savaşı ile platformunda 20 milyon kayıtlı kullanıcıyı aşmayı kutlayacak.

KuCoin’in 2022 H1 İncelemesine göre, Ocak-Haziran ayları arasında 9.75 milyondan fazla yeni kayıt yaptıran çekti – KuCoin için rekor bir seviye. Ani artış, borsanın kullanıcı tabanının sayısını artırarak toplamı 20 milyonun üzerine çıkardı.

Ekip, elde edilen sayının Aralık 2021’de kaydettiği sayının iki katı olduğunu söyledi. KuCoin’in web sitesinde bulunan veriler, borsanın hızlı küresel genişlemesinin kullanıcılarının büyümesine katkıda bulunduğunu gösteriyor.

KuCoin’in %219’luk büyük kullanıcı tabanı artışı, 2022’nin ilk yarısında Asya’daki genişlemeye bağlanıyor. Bu, kıtada yıllık %659’luk bir büyümeyi temsil ediyor. Bu arada, Latin Amerika, MENA ve Avrupa, yıllık bazda sırasıyla %216, %152 ve %142 yeni kullanıcı kaydı gösterdi.

KuCoin‘in yeni ürün lansmanları, daha fazla ticaret çifti ve dil desteği güncellemeleri de bu gelişmede etken oldu.

Buna ek olarak, kripto para borsası, İlk KuCoin Vadeli İşlemleri Küresel Takım Savaşının halihazırda devam ettiğini duyurdu.

14 Temmuz ile 31 Temmuz arasında başlayan bu yeni Vadeli İşlemler kampanyası, kullanıcıların “bir takım oluşturmasına veya katılmasına ve takım işlem hacmini biriktirmek için herhangi bir sözleşmeyle işlem yapmasına” olanak tanıyacak. Katılımcılar nihayetinde 1 milyon USDT ödül havuzunu paylaşma şansına sahip olacaklar. Ayrıca KuCoin, katılımcılara ödüller, özel lider bonusları ve acemi airdrop’ları (her yeni kullanıcı için 100 USDT’ye kadar bonus) dağıtacak.

coinprojesi.com kucoin

Kullanıcılar, etkinlik sırasında sıralama ödülleri kazanmak için ekiplerinin işlem hacmini artırmak için herhangi bir sözleşmeyi takas eder. Bu, ekipleriniz ne kadar çok ticaret yaparsa, o kadar büyük ödüller kazanacağınız anlamına gelir.

Bu yılın başlarında, KuCoin, B Serisi öncesi bir tur aracılığıyla 150 milyon doların üzerinde yatırım topladı ve toplam yatırımları 170 milyon dolara getirdi ve A Turunun toplam değeri 10 milyar dolardı. CoinMarketCap’e göre KuCoin şu anda en iyi beş kripto borsasından biri. Geçen yıl Forbes, KuCoin’i En İyi Kripto Borsalarından biri seçti. Borsa ayrıca bu yıl The Ascent’in meraklıları için En İyi Kripto Uygulaması ödülünü aldı.

Kripto Para Borsası Binance’de hesap açmak için tıklayın!

Tüm gelişmeleri anlık almak ister misiniz? >>> Hemen TelegramInstagramTwitter, ve Tiktok hesaplarımızı takip ederek bildirimleri açın, gelişmelerden ilk siz haberdar olun!

Not: Bu sitede yazılan makale içerikleri tamamen yorum ve analize dayalıdır. Hiç bir şekilde yatırım tavsiyesi değildir.

Bültenimize Katılın

Hemen ücretsiz üye olun ve yeni güncellemelerden haberdar olan ilk kişi olun.

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir