Axie Infinity (AXS) Fiyatı, Piyasa Düşüşüne Rağmen %56’nın Üzerinde Arttı!


coinprojesi.com axie 590
axie infinity (axs) fiyatı, piyasa düşüşüne rağmen %56'nın üzerinde arttı! 2
  • Axie Infinity (AXS) fiyat artışı %56.
  • AXS belirteci şimdi konsolide oluyor.
  • Konsolidasyon, AXS’yi 2 aylık direnç seviyelerini atlamaya zorladı.

Axie Infinity, yerel token’ı olarak yeni bir fiyat konsolidasyon modeli yarattı – AXS, kripto piyasası düşüşü sırasında %56’nın üzerine çıktı. Bu fiyat oluşumu, AXS tokenini 2 aylık direnç bariyerini etkin bir şekilde atlamaya itti. Dolayısıyla, AXS için yeni bir yükseliş trendi devam ediyor.

%56’lık büyüme oranı, Axie Infinity‘nin pazarda tahakkuk ettiği büyük bir kırılmayı ve yükseliş hareketini temsil ediyor. Ayrıca bu konsolidasyon, AXS’nin fiyatını 63.47$’dan 81.54$’a çıkarmak için %46’lık başka bir yükseliş ivmesini tetiklemesi için bir sonraki büyük fırsat.

Yazma zamanında, Axie Infinity‘nin fiyatı 63.41 dolardır. Altcoin piyasasının bu günlerdeki açık ve kapalı fiyat hareketine rağmen, AXS tokeninin 2022 ortasının sonuna kadar 81,54 dolarlık önemli bir fiyat projeksiyonu var. AXS‘nin 81,54 doları kırabilmesinin önünü açmak için trader’ların satın alma davranışının kilit faktör olması bekleniyor. Bu arada, kripto birkaç engel ve engelle karşılaşabilir, ancak kripto yükselişe devam edecek.

AXS fiyat oluşumunun büyük resmiyle, kriptonun geri çekilmeyle karşı karşıya kalması için daha az beklenti var. Dahası, pazardaki rekabet ne kadar şiddetli olursa olsun, AXS yükseliş performansını sürdürürse rakip altcoinlerinin çoğunu değiştirebilir.

Özünde, Axie Infinity fiyat hareketinin bu fenomeni, toplu kabulü ve AXS çevresinde yeni bir kripto merkezli hissi başlatabilir.

Kripto Para Borsası Binance’de hesap açmak için tıklayın!

Tüm gelişmeleri anlık almak ister misiniz? >>> Hemen TelegramInstagramTwitter, ve Tiktok hesaplarımızı takip ederek bildirimleri açın, gelişmelerden ilk siz haberdar olun!

Not: Bu sitede yazılan makale içerikleri tamamen yorum ve analize dayalıdır. Hiç bir şekilde yatırım tavsiyesi değildir.

Bültenimize Katılın

Hemen ücretsiz üye olun ve yeni güncellemelerden haberdar olan ilk kişi olun.

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir