USDT CTO’su Tether’in Büyük Ağ Geliştirmesini Açıkladı!


coinprojesi.com ajksjdn
usdt cto'su tether'in büyük ağ geliştirmesini açıkladı! 2
  • Tether, büyük gelişimini 3 hafta içinde duyurdu.
  • USDT, CoinGecko’daki ilk üç kriptodan biri olmaya devam ediyor.
  • USDT piyasa değeri 78 milyar doları aşıyor.

Stablecoin Tether (USDT), CTO’su Twitter’da büyük gelişimini duyurmasının ardından kripto dünyasını sarstı. Tweet gönderisi, Tether ağının bu tarihi gelişmeyi üç hafta içinde yayınlayacağını belirtti. Gönderi, ağın ne tür bir ilerleme oluşturduğunu belirtmedi. Ancak topluluğu, Tether’i tamamen yeni bir seviyeye getireceğini umuyor.

Geçtiğimiz aylarda Tether’in sektörde sağ ve sol zorluklarla karşılaştığı hatırlanıyor. Ağın sorunları çoğunlukla fon rezervlerine ve ağ fonlarını nasıl harcadığına odaklandı. Bu sorunlar kripto dünyasında orman yangını gibi yayıldı ve hatta dünya çapındaki yetkililerin dikkatini çekti. Sonuç olarak, tarihte Tether’in New York’ta iş yapmasının yasaklandığı bir dönem var.

Tweet, Twitter topluluğu genelinde farklı görüşleri topladı. Bazıları kolay kolay ikna olmuyor, bazıları ise sadece olmasını bekliyor. Ayrıca, tweet gönderisi şimdiden 179’dan fazla retweetlendi ve 1800’den fazla beğeni zamanla artmaya devam ediyor.

Öte yandan ağın geçtiğimiz aylarda karşılaştığı olumsuz haberlere rağmen. Kripto, piyasada ünlü bir dijital varlık olmaya devam ediyor. Tüccarların yüksek işlem ücretlerini önlemek için TRC20, SOLANA ve BEP20 gibi farklı teknolojileri kullanabilecekleri en çok işlem gören eşleşmelerden biridir.

Yazma sırasında USDT, Coingecko‘daki en iyi 3 kriptodan biri olmaya devam ediyor. 78 milyar doları aşan bir piyasa değeri var.

Kripto Para Borsası Binance’de hesap açmak için tıklayın!

Tüm gelişmeleri anlık almak ister misiniz? >>> Hemen TelegramInstagramTwitter, ve Tiktok hesaplarımızı takip ederek bildirimleri açın, gelişmelerden ilk siz haberdar olun!

Not: Bu sitede yazılan makale içerikleri tamamen yorum ve analize dayalıdır. Hiç bir şekilde yatırım tavsiyesi değildir.

Bültenimize Katılın

Hemen ücretsiz üye olun ve yeni güncellemelerden haberdar olan ilk kişi olun.

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir