Cardano (ADA) Yaratıcısı Charles Hoskinson, Ethereum’un (ETH) “Etkileyici Şeyler” Yaptığını Söyledi – İşte Nedeni!


cardano
cardano (ada) yaratıcısı charles hoskinson, ethereum'un (eth) "etkileyici şeyler" yaptığını söyledi - i̇şte nedeni! 2

Cardano (ADA) yaratıcısı Charles Hoskinson, rakip akıllı sözleşme platformu Ethereum’da (ETH) hayran olduğu birçok şey olduğunu söylüyor.

Yeni bir YouTube videosunda Hoskinson, Ethereum‘un toplama gibi canlı ölçeklendirme çözümleri ekosisteminin Cardano‘nun arzu edebileceği bir şey olduğunu söylüyor.

“[Ethereum’un katman-2] ekosistemi büyüleyici, özellikle toplamalar. Orada çok fazla sihir var ve buna çok hayranım. Ve bence bir ekosistem olarak daha iyisini yapabiliriz…

Bence yaptığımızın üstünde ve ötesinde çok şey yapılabilir. Ethereum alanı orada ilginç şeyler yapıyor… gerçekten etkileyici şeyler oluyor.”

Cardano yaratıcısına göre, ikinci en büyük kripto para birimi, başarılarını Ethereum kurucu ortağı Vitalik Buterin‘in liderliğine bağladığı aktif ve etkili bir topluluğa da sahip.

“Entelektüel olarak dürüstseniz, Ethereum’un devasa bir topluluğu var…

Ethereum’un yaygınlığı yadsınamaz. Bu insanların da oldukça etkili olduğu yadsınamaz.

Ethereum’da var olan ve kripto para birimi alanının geri kalanında nadiren görülen bir problem çözme zihniyeti vardır. İnsanların bir şeyler hakkında sadece orospu ve şikayet etmedikleri ya da bir tür ideolojik dine gitmedikleri yerlerde, aslında bir şeyleri çözmeye çalışırlar.

Ve bence bu, Vitalik’ten iyi liderliğin bir kanıtı. O çok çözüm odaklı bir insan ve o çok uygulama odaklı bir insan. Ve orada derinlik ve felsefe olsa da, her zaman “inşa et, inşa et, inşa et, inşa et” şeklinde bir mühendislik zihniyeti vardır. Ve orada oldukça etkileyici bir ısrar var ve buna hayranım.”

Hoskinson ayrıca, Ethereum’un blok zinciri teknolojisinin kullanım durumlarını parasal faydanın ötesine genişletmede büyük katkıda bulunduğunu söylüyor.

“Bence Ethereum’un çok iyi yaptığı diğer şey… Parasal olmayan blok zinciri yardımcı programı hakkında bir ekosistem olarak çok etkili bir iletişimci oldular…

Ancak Ethereum ortaya çıktı ve aniden NFT’lerimiz [değiştirilemez tokenler] oldu. Ve aniden tüm bu diğer şeylere, kahinlere ve video oyunlarına sahibiz. Metaverse şeyler gibi her türlü garip deneyimler. Oldukça havalı ve Ethereum bu konuda ilk hamleyi yaptı ve bu toplulukta büyük hayaller kurma konusunda hala çok fazla güç ve ivme var.”

Kripto Para Borsası Binance’de hesap açmak için tıklayın!

Tüm gelişmeleri anlık almak ister misiniz? >>> Hemen TelegramInstagramTwitter, ve Tiktok hesaplarımızı takip ederek bildirimleri açın, gelişmelerden ilk siz haberdar olun!

Not: Bu sitede yazılan makale içerikleri tamamen yorum ve analize dayalıdır. Hiç bir şekilde yatırım tavsiyesi değildir.

Bültenimize Katılın

Hemen ücretsiz üye olun ve yeni güncellemelerden haberdar olan ilk kişi olun.

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir