Analist Van de Poppe, Bitcoin Artışının Devam Ettiğini İddia Ediyor!


bitcoin
analist van de poppe, bitcoin artışının devam ettiğini i̇ddia ediyor! 3
  • Michael van de Poppe bir tweet’te BTC fiyatında bir artış şansı olduğunu belirtti.
  • BTC 30.000 doların üzerine çıktı, ancak kripto yatırımcıları arasındaki ruh hali hala karamsar görünüyor.
  • Geleneksel endekslerden bazıları son 24 saatte yeşildi.

3 Haziran’da Eight CEO’su Michael van de Poppe bir tweet’te “Bitcoin 30 bin dolar seviyesini korudu, o kadar uzun süre 29.3 bin dolarlık bölgeden sağlam kalacaktı. Şimdi 30,3 bin doları çevirmek, mümkün olan 31,8 bin doların devamı olacaktır.”

coinprojesi.com image 3
analist van de poppe, bitcoin artışının devam ettiğini i̇ddia ediyor! 4

Perşembe günü öğleden sonra bir artıştan sonra, bitcoin (BTC) 30.000 doların üzerine çıktı, ancak kripto yatırımcıları arasındaki ruh hali hala karamsar görünüyor. Bu, van de Poppe’nin kripto hakkındaki spekülasyonlarına biraz aykırı.

Van de Poppe‘nin gönderisine aykırı olan bir başka şey de, birçoğunun kripto endüstrisinin şu anda bir “durağanlık dönemine yerleşen bir daralma aşamasında olduğuna inandığı gerçeğidir. Bu daha çok “kripto kışı” olarak bilinir.

Oanda Kıdemli Piyasa Analisti Edward Moya ise şöyle inanıyor: “Wall Street’teki düşüş eğilimi iyileştiğinde Bitcoin tekrar eski haline dönecek, ancak bu muhtemelen birkaç hafta daha alacak.”

Van de Poppe’nin lehine sayılabilecek bir gerçek, bazı geleneksel endekslerin son 24 saatte yeşilde kalmasıdır. Nasdaq %2,6 ve S&P 500 %1,8 yükseldi. Altın bile yüzde puandan fazla sıçradı.

BTC hala 30 bin dolar noktasının üzerinde ve son 24 saatte fiyatta %1,59’luk bir artışın ardından ve aynı zaman diliminde 30.633.03 dolara ulaştıktan sonra şu anda 30.420,39 dolar değerinde.

Bitcoin ayrıca dünkü rakamdan %34,35 daha az olan 24 saatlik 27.573.631.861 dolarlık bir işlem hacmi gördü.

Kripto Para Borsası Binance’de hesap açmak için tıklayın!

Tüm gelişmeleri anlık almak ister misiniz? >>> Hemen TelegramInstagramTwitter, ve Tiktok hesaplarımızı takip ederek bildirimleri açın, gelişmelerden ilk siz haberdar olun!

Not: Bu sitede yazılan makale içerikleri tamamen yorum ve analize dayalıdır. Hiç bir şekilde yatırım tavsiyesi değildir.

Bültenimize Katılın

Hemen ücretsiz üye olun ve yeni güncellemelerden haberdar olan ilk kişi olun.

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir