Kripto Analitik Firması Santimenti, Litecoin (LTC) Balinalarının 2021’in Başından Bu Yana En Yüksek Seviyede İşlem Yaptığını Söyledi!


litecoin
kripto analitik firması santimenti, litecoin (ltc) balinalarının 2021'in başından bu yana en yüksek seviyede i̇şlem yaptığını söyledi! 3

Blockchain analitik firması Santiment, Litecoin’in en büyük sahiplerinin LTC’yi neredeyse bir yıldır görülmeyen seviyelerde taşımaya başladığını söyledi.

Santiment, 14 Nisan’da 100.000 doları aşan LTC işlemlerinin, kripto piyasalarında oynaklığın patladığı 2021 Mayıs’ından bu yana en yüksek noktasında olduğunu söylüyor.

“Litecoin’in en önemli paydaşları, hafta başında fiyatının altına yakın gerçekleşen büyük işlemlerle geçen hafta oldukça meşguldü. 100.000 $+ değerinde 5.508 LTC işlemi, 11 ayın en yüksek toplamıydı.”

coinprojesi.com asjldhkja
kripto analitik firması santimenti, litecoin (ltc) balinalarının 2021'in başından bu yana en yüksek seviyede i̇şlem yaptığını söyledi! 4

Litecoin şu anda 111$ olarak fiyatlandırılmış ve tüm zamanların en yüksek seviyesi olan 410$’dan %72’nin üzerinde bir düşüş yaşadı.

Analitik firması Bitcoin’e (BTC) bakıldığında, sosyal medya yükseliş hissi ile aydınlanırken, zincir üzerindeki verilerin piyasa katılımcılarının henüz dipte olduğuna dair bahse girmediğini gösterdiğini söylüyor.

“Her şeyi özetlediğimizde, aşağıdaki kalabalık hissini temsil ediyor gibi görünüyor: Altta ne olursa olsun inandırıcı değil. İnsanlar, şaşırtıcı bir şekilde, yükseliş vakalarıyla ilgili herhangi bir şeye girmek için paralarını taahhüt etmiyorlar. Yükseliş görüşmeleri var, ancak zincir üzerinde eylemler görmüyoruz.

Bunun iyi bir işaret olduğuna inanıyoruz. Zincir üzerindeki verilere güveniyoruz. Ancak hala olumlu haberlerin toplam miktarı biraz endişe verici. Çok yüksek beklentiler.

Bir dalışa daha ihtiyacımız olabilir. Ancak son gördüğümüz kısa vadeli metrikler için biraz daha yükseğe çıkmamız için iyi bir şans.”

Kripto Para Borsası Binance’de hesap açmak için tıklayın!

Tüm gelişmeleri anlık almak ister misiniz? >>> Hemen TelegramInstagramTwitter, ve Tiktok hesaplarımızı takip ederek bildirimleri açın, gelişmelerden ilk siz haberdar olun!

Not: Bu sitede yazılan makale içerikleri tamamen yorum ve analize dayalıdır. Hiç bir şekilde yatırım tavsiyesi değildir.

Bültenimize Katılın

Hemen ücretsiz üye olun ve yeni güncellemelerden haberdar olan ilk kişi olun.

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir