Analist Nicholas Merten, Bitcoin (BTC) ve Kripto Piyasalarının “İnanılmaz Derecede Dayanıklı” Olduğunu Söylüyor – İşte Nedeni!


coinprojesi.com kapak 085409 4
analist nicholas merten, bitcoin (btc) ve kripto piyasalarının "i̇nanılmaz derecede dayanıklı" olduğunu söylüyor - i̇şte nedeni! 3

Popüler kripto stratejisti Nicholas Merten, Bitcoin (BTC) ve kripto piyasalarının devam eden jeopolitik gerilimlere rağmen hala yükseliş işaretleri verdiğini söylüyor.

Yeni bir strateji oturumunda Merten, 511.000 YouTube abonesine, tüm kripto pazarlarının değerlemesini izleyen TOTAL grafiğinin fiyat hareketine baktığını söylüyor.

Geçen yılki derin geri çekilmelere rağmen Merten, tüm kripto varlıklarının değerlemesinin yükselişe geçen daha yüksek düşük kurulumlar yazdırmaya devam ettiğini vurguluyor.

“Toplam piyasa değerine baktığımızda, Ocak ayından bu yana (2021) alıcıların buraya fiyatlara geldiği ve onları toparlanmadan önce önemli düşükleri dikkate aldıkları tutarlı bir genel aralık gördüğümüzü görebiliyoruz. Temmuz’dan Eylül’e kadar buraya, 2021’in Ocak ayında buraya geri dönmeden önce buraya 65.000$’a ulaşacağız.

Şimdi, alıcıların Ocak ayının ikinci bölümünde (2022) olduğu gibi buraya geldiklerini ve tüm kripto piyasası için bu 1,5 trilyon dolarlık değer aralığında fiyatları satın aldıklarını görüyoruz.”

coinprojesi.com capture 8
analist nicholas merten, bitcoin (btc) ve kripto piyasalarının "i̇nanılmaz derecede dayanıklı" olduğunu söylüyor - i̇şte nedeni! 4

Kripto piyasaları Merten‘in çapraz desteğine saygı duyduğundan analist, sıçramanın Rusya ile Ukrayna arasındaki askeri çatışmanın patlak vermesinden sonra gerçekleştiğinin altını çiziyor.

“Batı’nın çoğunu gerçekten, potansiyel olarak korkutan ilk büyük jeopolitik çatışma, Bitcoin’in fiyatını aşağı çekemedi ve bunu Ethereum için yapamadı. Sadece Soğuk Savaş’ta [veya] İkinci Dünya Savaşı’nda yaşadığımız gerilimle karşılaştırılabilecek en büyük makro olaylardan biri Bitcoin’i aşağı çekemedi. Bu, kripto pazarları için inanılmaz derecede esnek bir işaret.”

Merten, önde gelen akıllı sözleşme platformu Ethereum‘a da yakından bakıyor ve ETH‘nin 24 Şubat’ta altı aydan fazla bir süre içinde en büyük ticaret hacmini bastığını söylüyor.

“Dayanıklılığı, buradaki hacmi, Ethereum’da alım satım için aklınızda bulundurun, bu, 2021 yılının Temmuz ayından beri Ethereum için en büyük işlem günüydü… Kısa vadeli grafiğe bakarsanız, çok fazla hacim geliyor. alım tarafında, fiyatları yükselterek 2.600 dolardan güzel bir temel oluşturuyor.”

Kripto Para Borsası Binance’de hesap açmak için tıklayın!

Tüm gelişmeleri anlık almak ister misiniz? >>> Hemen TelegramInstagramTwitter, ve Tiktok hesaplarımızı takip ederek bildirimleri açın, gelişmelerden ilk siz haberdar olun!

Not: Bu sitede yazılan makale içerikleri tamamen yorum ve analize dayalıdır. Hiç bir şekilde yatırım tavsiyesi değildir.

Bültenimize Katılın

Hemen ücretsiz üye olun ve yeni güncellemelerden haberdar olan ilk kişi olun.

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir