20 Kulübün Tüm LaLiga Maç Günü Formaları NFT Olarak Çıkacak!


laliga
20 kulübün tüm laliga maç günü formaları nft olarak çıkacak! 2
  • Gerçek Barcelona ve Madrid oyuncularının maç günü formaları NFT olarak tanıtılacak.
  • Oyuncu formaları koleksiyona “futbol dolabı” olarak dahil edilecek.
  • NFT’ler bu yıl önce web sitesine ve uygulamaya daha sonra entegre edilecek

İspanya’nın futbol ligi LaLiga ve Los Angeles merkezli bir çevrimiçi oyun platformu olan GreenPark Sports, portallarında takas edilemeyen maç günü tokenlerini (NFT‘ler) satmak için çok yıllı lisanslama ortaklıklarını genişlettiklerini duyurdular.

NFT‘lerde 20 LaLiga kulübünün tümünden bir maç günü Formaları koleksiyonu yer alacak ve taraftarların en büyük performans ve maçlardan bazılarını anmak için favori takımlarını ve belirli maçlardan oyuncu formalarını satın almalarını sağlayacak.

Ayrıca taraftarlar, maç gününe ait oyuncu formalarından oluşan bir koleksiyon içeren “futbol dolabı” satın alma fırsatına da sahip olacaklar. Koleksiyon, gelecekteki indirimlerde eşit derecede öne çıkacak.

GreenPark, önümüzdeki haftalarda web sitesinde maç günü formaları koleksiyonunu başlatmayı planlıyor. Bu arada, koleksiyonlar bu yıl içinde uygulamaya entegre edilecek. Daha önce, oyun platformu B Serisi finansmanda 31 milyon dolar topladı ve ilk NFT‘sini Ekim 2022’de başlattı.

GreenPark, kullanıcılarının canlı oyun verileriyle zenginleştirilmiş sanal bir dünyada rekabet etmelerini, bağlantı kurmalarını ve oyunları kutlamalarını sağlamak için, dünya çapında bazı büyük hayran kitleleri elde ederken, LaLiga World’ü ABD ve Kanada’nın ötesindeki diğer işbirliklerinin yanı sıra genişletmeyi planlıyor.

Greenpark ve LaLiga’nın ortaklığı, yeni nesil teknoloji tutkunu futbol tutkunlarını çeşitli sanal maçlarda, mücadelelerde ve mini oyunlarda LaLiga Santander’in takımından seçilen herhangi bir oyuncu olarak katılmaya teşvik etmek için tasarlandı.

Spor koleksiyonları ve sanal oyun kitleri gibi NFT‘ler yüksek fiyatlara sahip olduğundan, GreenPark hayranların bu koleksiyonları parasal olarak nasıl elde edebileceği konusunda şüpheci. Fiyatı ne olursa olsun, özellikle ABD hayranları arasında bu tokenlere talep var.

Kripto Para Borsası Binance’de hesap açmak için tıklayın!

Tüm gelişmeleri anlık almak ister misiniz? >>> Hemen TelegramInstagramTwitter, ve Tiktok hesaplarımızı takip ederek bildirimleri açın, gelişmelerden ilk siz haberdar olun!

Not: Bu sitede yazılan makale içerikleri tamamen yorum ve analize dayalıdır. Hiç bir şekilde yatırım tavsiyesi değildir.

Bültenimize Katılın

Hemen ücretsiz üye olun ve yeni güncellemelerden haberdar olan ilk kişi olun.

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir