Ünlü Kripto Analisti, Bu İki Altcoin’e Yatırım Yaptığını Açıkladı


Ünlü kripto uzmanı The Flow Horse, yakın dönemde iki altcoin üzerinde çalıştığını ifade ediyor. Cantering Clark ismiyle de bilinen bu analist, Solana ekosistemi içerisinde spor bahisleri ve dijital kumar hizmeti sunan Rollbit (RLB) ile kripto bazlı borç alım-satımı ve türev piyasası platformu Open Exchange (OX) üzerine incelemeler yapıyor.

Analistin yorumlarına göre, her iki altcoin de %30 ila %60 arasında düzeltmeler yaşandıktan sonra şu an için cazip fiyatlandırmalarla piyasada bulunuyor.

“RLB ve OX’te yeniden pozisyon alıyorum. Kripto vadeli işlemlerindeki dalgalanmalar ve Amerikan futbolu sezonunun başlaması, Rollbit’e olan ilgiyi artırabilir.”

altcoin haberleri
ünlü kripto analisti, bu i̇ki altcoin'e yatırım yaptığını açıkladı 2

Yazının kaleme alındığı sırada RLB, ağustos ayındaki zirve değerine göre %30’luk bir gerilemeyle 0,143 dolardan, OX ise son ayın en yüksek değerine kıyasla %60’luk bir düşüşle 0,0328 dolardan işlem görüyor. Ayrıca, RLB’nin son birkaç ay içerisinde %521’lik bir değer artışı yaşadığına dikkat çekiliyor.

Analiste göre, OX‘un mevcut düşük fiyatlandırılmasının nedeni, kripto topluluğunun bazen gereksiz ve anlamsız yatırımlara yönelmesi olabilir.

“Kripto topluluğu bazen gereksiz yere bazı coinleri görmezden gelebilir. Ancak bu, bir coinin değersiz olduğu anlamına gelmez.”

Kripto Para Borsası Binance’de hesap açmak için tıklayın!

Tüm gelişmeleri anlık almak ister misiniz? >>> Hemen TelegramInstagramTiktok, ve X hesaplarımızı takip ederek bildirimleri açın, gelişmelerden ilk siz haberdar olun!

Not: Bu sitede yazılan makale içerikleri tamamen yorum ve analize dayalıdır. Hiç bir şekilde yatırım tavsiyesi değildir.

Bültenimize Katılın

Hemen ücretsiz üye olun ve yeni güncellemelerden haberdar olan ilk kişi olun.

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir