Binance, UST ve LUNA Token Para Çekme İşlemlerini Geçici Olarak Askıya Aldı!


coinprojesi.com binance para kisitlamasi
binance, ust ve luna token para çekme i̇şlemlerini geçici olarak askıya aldı! 3
  • Binance, Terra Network’teki LUNA ve UST para çekme işlemlerinin bir sonraki duyuruya kadar geçici olarak askıya alındığını duyurdu.
  • Geçici askıya alma, “yüksek hacimli bekleyen para çekme işlemlerinden kaynaklanmaktadır.
  • ”İlgili bir haberde UST, USD sabitini kaybetti.

Günlük işlem hacmi açısından en büyük kripto para borsalarından biri olan Binance, kısa süre önce Terra (LUNA) Ağındaki LUNA ve UST para çekme işlemlerinin bir sonraki duyuruya kadar geçici olarak askıya alındığını duyurdu.

10 Mayıs saat 05:30’da (GMT +2) Binance, destek sayfasında, Terra (LUNA) Ağındaki LUNA ve UST token çekimlerinin “2022-05-10’da geçici olarak askıya alındığını] duyurdu. fark etme. Binance, geçici askıya almanın arkasında “yüksek hacimli bekleyen para çekme işlemleri” olduğunu belirtti.

Bekleyen para çekme işlemlerinin yüksek hacmi, ağ yavaşlığına ve tıkanıklığına bağlanabilir.

Binance duyurusunu, Binance ekibi Terra Network’ün istikrarlı olduğunu ve “bekleyen para çekme hacminin azaldığını” düşündüğünde LUNA ve UST için para çekme işlemlerinin yeniden açılacağını söyleyerek sonlandırdı.

coinprojesi.com aimage 38
binance, ust ve luna token para çekme i̇şlemlerini geçici olarak askıya aldı! 4

Terra Ağının istikrarsız olarak görülmesinin nedenlerinden biri, UST’nin dolardan ayrışarak 10 Mayıs’ta 0,6841 $’a kadar düşmesine neden olan feci bir kuyruk dönüşünde görünmesi gerçeğidir. UST düştü, beraberinde Terra (LUNA) fiyatını da sürükledi.

UST’nin USD sabitini kaybetmesi kaosu, ağ belirsizliği ve istikrarsızlığına neden oldu ve bu da Binance’de bekleyen çok sayıda para çekme işlemine neden oldu. Tıkanıklık, Terra ve UST yatırımcıları ve sahiplerinin paniğe kapılmasıyla daha da kötüleşiyor.

Terra Network’ün ne zaman ve ne zaman istikrara kavuşacağı ve UST’nin dolara olan sabitini yeniden kazanacağı henüz doğrulanmadı. Bununla birlikte, UST’nin dolara sabitlenmesini sağlamaktan sorumlu olan Luna Foundation Guard (LFG), daha fazla kaybı azaltmak ve stablecoin’i 1,00 dolara döndürmek amacıyla hasar kontrolünde bulunuyor.

Kripto Para Borsası Binance’de hesap açmak için tıklayın!

Tüm gelişmeleri anlık almak ister misiniz? >>> Hemen TelegramInstagramTwitter, ve Tiktok hesaplarımızı takip ederek bildirimleri açın, gelişmelerden ilk siz haberdar olun!

Not: Bu sitede yazılan makale içerikleri tamamen yorum ve analize dayalıdır. Hiç bir şekilde yatırım tavsiyesi değildir.

Bültenimize Katılın

Hemen ücretsiz üye olun ve yeni güncellemelerden haberdar olan ilk kişi olun.

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir