Cardano, Tron, EOS Fiyat Analizi: 12 Eylül Pazar


Bitcoin ve Ethereum’un hafif toparlanmasının ardından, birçok altcoin olumlu fiyat hareketleri kaydetmeye başladı. ADA, son 24 saatte %5.1 kazanç kaydettikten sonra 2.50$ fiyat tabanının üzerinde kalmayı başardı. TRON, 0,095 dolarlık fiyat tavanının üzerine çıktı ve %4,3 yükseldi.

Öte yandan, EOS %0,3’lük hafif bir düşüşle yatay olarak işlem gördü ve bir ayın en düşük seviyesi olan 4,53$’a yakın değer kazandı.

Cardano (ADA)

coinprojesi adausd 2021 09 12 11 30 25
cardano, tron, eos fiyat analizi: 12 eylül pazar 4

ADA , son 24 saatte %5.1’lik bir artış kaydettikten sonra 2.55$ olarak fiyatlandı. Altcoin, fiyatlarını 2.50 dolarlık destek bölgesinin üzerinde tutmayı başardı. Sürekli canlanma ile madeni para yakında bir haftanın en yüksek seviyesini tekrar görebilir. Genel direnç 2,72 dolarda ve ardından 3,09 dolarda çok ayın en yüksek seviyesinde gerçekleşti. 

4 saatlik grafikte fiyat şamdanları, momentumun alıcılara ait olduğunu gösteren 20 SMA’nın üzerine yerleştirildi. MACD , histogramında yeşil çubuklar parladı. Müthiş Osilatör ayrıca yeşil sinyal çubuklarını da tasvir etti. Göreceli Güç Endeksi 50 puanın üzerinde kaldı, ancak orta çizginin altına düşmekle tehdit etti. 

Satın alma baskısı 50 işaretinin altına düşerse, ADA geçen hafta birkaç kez altına düşen 2.50 dolara düşecek. Daha fazla değer kaybında, üç haftanın en düşük seviyesi olan 2.13 dolara düşebilir. Ek fiyat seviyesi, bir ayın en düşük fiyatı olan 1,91 $ seviyesinde bulunuyor. 

Tron (TRX)

coinprojesi trxusd 2021 09 12 11 31 21
cardano, tron, eos fiyat analizi: 12 eylül pazar 5

TRX, son 24 saatte %4,3 arttı ve 0,100 dolar olarak değerlendi. Madeni para, 0.095 dolarlık direnç işaretinin üzerine düştü. Daha fazla yukarı harekette, kripto para beş ayın en yüksek seviyesini 0.106 dolardan tekrar test edebilir. TRX geçen hafta önemli ölçüde toparlanırken, kripto para parametreleri yükselişini sürdürdü. 

Göreceli Güç Endeksi 75’e yaklaşırken alım baskısı güçlüydü . Müthiş Osilatör , yükseliş hareketini gösteren yeşil sinyal çubukları gösterdi. MACD’nin histogramı, yukarıdaki aynı kavramı doğrulayan yeşil çubuklar gösteriyor. 

Fiyatların düşmesi durumunda, ilk destek işareti 0,095 dolardı. Diğer destek hatları, kripto paranın Eylül ayının başından bu yana iki kez altına düştüğü 0.088 dolarda bekliyordu. Yukarıda belirtilen fiyat tavanının altındaki bir başka itme, TRX’i bir ayın en düşük seviyesi olan 0.081 $’a indirebilir. 

EOS

coinprojesi eosusd 2021 09 12 11 34 12
cardano, tron, eos fiyat analizi: 12 eylül pazar 6

EOS , son 24 saatte %0,3’lük küçük bir düşüşle konsolidasyon sergiledi. Bu mevcut fiyatta, EOS bir aylık fiyat seviyesine yakın işlem görüyordu. Madeni para için anında destek 4.53 dolarda bulunuyor. Ancak teknik tablo, madeni para için olumlu fiyat hareketine işaret etti. 

Müthiş Osilatör yeşil sinyal çubuklarını parladı. Sermaye girişleri yükseliş bölgesinde kaldı. MACD’nin histogramındaki yeşil çubukların boyutu kısaltıldı ve fiyatların yaklaşmakta olan ticaret seanslarında aynı bölgede gezinmeye devam etmesi durumunda madeni para daha da düşebilir. 

Fiyatın tersine çevrilmesi durumunda, madeni paranın genel gideri, bir haftalık 5.20$’lık fiyat noktasını ve ardından 5.60$’da yeniden test edecek. Ek fiyat tavanı, birkaç ayın en yüksek seviyesi olan 6.35$’da kaldı. 

Kripto Para Borsası Binance’de hesap açmak için tıklayın!

Tüm gelişmeleri anlık almak ister misiniz? >>> Hemen TelegramInstagramTwitter, ve Tiktok hesaplarımızı takip ederek bildirimleri açın, gelişmelerden ilk siz haberdar olun!

Not: Bu sitede yazılan makale içerikleri tamamen yorum ve analize dayalıdır. Hiç bir şekilde yatırım tavsiyesi değildir.

Bültenimize Katılın

Hemen ücretsiz üye olun ve yeni güncellemelerden haberdar olan ilk kişi olun.

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir