Ünlü Analist Benjamin Cowen, Bitcoin 2021’i Yükseliş Yapmadan Bitirecek!


coinprojesi.com sadsad
ünlü analist benjamin cowen, bitcoin 2021'i yükseliş yapmadan bitirecek! 3

Popüler kripto stratejisti ve tüccar Benjamin Cowen, Bitcoin’in (BTC) 2021’i büyük bir patlama ile bitirmeyeceğine inandığını söyledi.

Yeni bir strateji oturumunda Cowen, 597.000 YouTube abonesine Bitcoin’in devasa bir yeniden birikim aralığında olduğunu düşündüğünü söyledi. Büyük resme bakıldığında analist, Bitcoin’in tüm yıl boyunca 28.000 ila 65.000 dolar arasında geniş bir aralıkta işlem gördüğünü söylüyor.

“İşe başladığımız yer burası, 28.000 dolar, 29.000 dolar civarında… Bu 2021’in başlangıcıydı. Peki şimdiye kadar ne yaptık? Çok değil, değil mi? Sonunda yılın sonuna girerken bundan kurtulabilir miyiz? Evet, kesinlikle mümkün. Ama bakın: Bitcoin için 2021’in, yılın çoğunu yatay geçiş yaparak geçirdiğimiz anlamda parabolik bir ralli yılı olarak düşeceğini düşünmüyorum.”

Bitcoin Yükseliş Yaşayacak Mı?

Düşük aralık ile yüksek aralık arasındaki mesafe önemli görünse de Cowen, Bitcoin sahiplerinin muhtemelen 2 kattan biraz daha fazla kazançlar karşısında heyecanlanmayacaklarını savunuyor.

“Bitcoin için 2021’de olanlara bir göz atın, çok fazla hiçbir şey yok. Yaklaşık %130’luk bu aralıkta az çok bulunduk. Size garanti ederim ki çoğu Bitcoinci %130 için yataktan kalkmıyor.”

Tüccar, Bitcoin için 2021’i “Büyük Biriktirme Yılı” olarak adlandırdığını ve BTC’nin boğa döngüsünü 2022’ye kadar uzatmasını beklediğini söyledi.

“Bence bugün çok fazla yenilik eğilimi var çünkü aralığın en üstüne geri döndük. Tıpkı burada çok fazla coşku olduğu gibi (Ocak 2021 – Mart 2021). Buradan kesinlikle çıkabiliriz… Ama yine de, baktığım tüm verilere dayanarak, döngünün en azından 2022’ye kadar uzaması gerektiğini düşünüyorum. Ve buna (2021 aralığı) baktığımda sadece ‘2021’in büyük ölçüde uzun bir yeniden birikim yılı olduğunu biliyorsunuz’ diyorum.”

coinprojesi.com bitcoin big 1
ünlü analist benjamin cowen, bitcoin 2021'i yükseliş yapmadan bitirecek! 4

Kripto Para Borsası Binance’de hesap açmak için tıklayın!

Tüm gelişmeleri anlık almak ister misiniz? >>> Hemen TelegramInstagramTwitter, ve Tiktok hesaplarımızı takip ederek bildirimleri açın, gelişmelerden ilk siz haberdar olun!

Not: Bu sitede yazılan makale içerikleri tamamen yorum ve analize dayalıdır. Hiç bir şekilde yatırım tavsiyesi değildir.

Bültenimize Katılın

Hemen ücretsiz üye olun ve yeni güncellemelerden haberdar olan ilk kişi olun.

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir